To oni rządzili w tym roku na Instagramie: Zdjęcia gwiazd, które musisz zobaczyć!

Kształtne pupy, męskie klaty, słodkie dzieci i... krew. Celebryci nie przestają zaskakiwać.
To oni rządzili w tym roku na Instagramie: Zdjęcia gwiazd, które musisz zobaczyć!
25.12.2013

W 2013 roku Instagram, czyli serwis społecznościowy służący wymianie fotografii, odnotował znaczący wzrost popularności. Dzięki niemu możemy dzielić się ze znajomymi własnymi zdjęciami, a także na bieżąco obserwować znanych i lubianych. Gwiazdy dostrzegają potencjał tego narzędzia i pozwalają sobie na coraz więcej. To już nie tylko klasyczne „słodkie fotki z rączki”, ale także znacznie odważniejsze ujęcia. Chociaż celebryci wciąż powtarzają, jak ważna jest dla nich prywatność, nie widzą nic przeciwko, by dzielić się najbardziej intymnymi momentami.

To właśnie Intagram stał się tablicą ogłoszeniową, na której gwiazdy zamieszczają najbardziej eskluzywne kąski. Wystarczy wspomnieć, że kiedyś dzieci największych gwiazd debiutowały w specjalnych sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów – dzisiaj pokazywane są światu na fotografiach ze smartfona. Ten rok obfitował w zaskakujące zdjęcia, które w kilka minut obiegły dosłownie cały świat.

Z jednej strony to naruszanie własnej prywatności, z drugiej – sposób na przekazanie informacji z pierwszej ręki i uniknięcie nękania przez paparazzi. Każda gwiazda sama ocenia, co będzie dla niej ważniejsze. Zobaczcie zdjęcia, które stały się ikonami nowych czasów i najlepiej pokazują, co działo się w showbiznesie w mijającym roku. Nie zabraknie kształtnych pośladków, słodkich dzieci, wzruszeń i... krwi.

Oto najgorętsze zdjęcia gwiazd z serwisu Instagram w 2013 roku!

Kim Kardashian

Najsłynniejsze selfie tego roku. Kim Kardashian pokazuje to, co ma najlepsze... Z nieco innej perspektywy, niż zazwyczaj. Ponad milion polubień na Instagramie.

Beyonce

Oto zdjęcie... zdjęcia Beyonce. Piosenkarka pozująca z charakterystyczną ramką podbiła serca fanów, którzy polubili tę fotografię ponad 650 tysięcy razy.

Lea Michele

Pierwsze zdjęcie, jakie aktorka Lea Michele dodała na Instagram po śmiercu swojego narzeczonego Cory`ego Monteitha. Wspólna fotografia gwiazd serialu „Glee” zdobyła niemal 425 tysięcy polubień.

North West

Spodziewano się, że pierwsze zdjęcia dziecka Kim Kardashian i Kanye`go Westa zobaczymy w kolorowym magazynie, który kupi je za grube miliony dolarów. Celebrytka zaskoczyła wszystkich i opublikowała fotografię małej North West na Instagramie. Zasłużone 1,5 miliona polubień.

Rihanna

Kwintesencja stylu Rihanny. Odważna poza, bielizna wykonana z jeansu, błyszczący stanik, który niewiele zakrywa, lateksowe rękawiczki, tron i mnóstwo pieniędzy. Piosenkarka potrafi wzbudzać zainteresowanie. Zdjęcie polubiło 250 tysięcy osób.

Miley Cyrus

Ponad 800 tysięcy osób polubiło to zdjęcie Miley Cyrus. Gwiazdka przygotowuje się do halloweenowej imprezy w przebraniu nawiązującym do stylu amerykańskiej raperki Lil` Kim. Odsłonięta pierś to jednak niewiele, w porównaniu z tym, do czego zdolna jest Miley.

Kim Kardashian

Niekwestionowana królowa Instagrama, czyli Kim Kardashian. Tym zdjęciem pokazała całe swoje wnętrze... I to dosłownie! Na twarzy widoczna jest zaschnięta krew celebrytki. Zabieg ten ma zapewnić wieczną młodość. Na razie przyczynił się do niemal 150 tysięcy polubień.

Nick Jonas

Młodsze czytelniczki na pewno kojarzą tego pana. 22-letni Nick Jonas występował w rodzinnym zespole Jonas Brothers, który jakiś czas temu się rozpadł. Jednym zdjęciem udowodnił, że niepozorny chłopiec przemienił się w prawdziwego mężczyznę. Tak samo uważa niemal 300 tysięcy osób.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2013 16:09
Nick Jonas jest z mojego rocznika i ma puki co jeszcze parę ładnych miesięcy 21 lat;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2013 14:24
Hej wpadłem dziś na fajną stronkę buszując po necie...stronka pozwala nam podobno lokalizować telefony komórkowe. Polecam ciekawa zabawa... kfd.pl/s/4u8z
odpowiedz
Jonas dobrze obsluguje fotoszopa (Ocena: 5) 26.12.2013 00:05
Yeah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2013 03:56
Nie wiedziałam, że Jonas się tak wylaszczył xD
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie