Zęby gwiazd kiedyś i dzisiaj: Niektórzy wymienili CAŁE SZCZĘKI!

Ich dentyści mieli mnóstwo roboty!
Zęby gwiazd kiedyś i dzisiaj: Niektórzy wymienili CAŁE SZCZĘKI!
14.12.2013

Znani, bogaci, piękni... Gwiazdy kina, muzyki i sportu najczęściej mogą pochwalić się popularnością i rosnącym stanem konta, ale los nie wszystkim dołożył do tego pakietu urodę. Na szczęście pieniądze mogą w tej kwestii bardzo pomóc. W świecie showbiznesu mniejsze lub większe poprawki będące dziełem chirurgów plastycznych są na porządku dziennym. Jeszcze popularniejsze są mniej inwazyjne zabiegi estetyczne – celebryci chętnie wstrzykują sobie botoks, korzystają z drastycznych kuracji odchudzających, a także poprawiają swoje uzębienie.

Promienny uśmiech to synonim sukcesu. Nie wypada, by znana osoba pozowała do zdjęć z ubytkami, nierównościami i przebarwieniami. Im szybciej zdadzą sobie z tego sprawę, tym lepiej. W przeciwnym wypadku muszą liczyć się z takimi porównaniami. Redaktorzy amerykańskiej edycji magazynu „Glamour” postanowili spojrzeć gwiazdom prosto w zęby, a efekty tych badań są w wielu przypadkach wstrząsające.

Okazuje się, że seksowny David Beckham na początku kariery dysponował bardzo nierównymi i przebarwionymi zębami, siekacze Toma Cruise`a wyrastały w przeciwnych kierunkach, a szczęka Celine Dion nie miała nic wspólnego z aktualnym wizerunkiem perfekcyjnej diwy.

Niektórzy z nich potrzebowali tylko delikatnej poprawy, ale w większości przypadków zabieg musiał polegać na wymianie wszystkich zębów! Zobaczcie...

zęby gwiazd

Celine Dion

zęby gwiazd

Catherine Zeta-Jones

zęby gwiazd

Cher Lloyd

zęby gwiazd

David Beckham

zęby gwiazd

Niall Horan z zespołu One Direction

zęby gwiazd

Nicolas Cage

zęby gwiazd

Noel Gallagher - lider zespołu Oasis

zęby gwiazd

Tom Cruise

zęby gwiazd

Victoria Beckham

zęby gwiazd

Zac Efron

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Ewa (Ocena: 5) 01.07.2016 19:30
Ja wybieliłam swoje zęby metodą Martuni, nareszcie mam białe ząbki, efekt świetny :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2014 15:31
Też bym założyła sobie licówki i implanty gdybym miała wolne ok 70 tyś
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2013 19:30
nie zestawiono przypadkiem dwóch różnych gallagherów?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2013 18:39
Kurcze, gdybym wiedziała, że można wymienić całą szczękę, pewnie bym się na to zdecydowała, a nie nosiła aparat ortodontyczny. Dzięki Papilocie za uświadomienie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2013 02:43
cage i david mają tylko wybielone a reszta niewielkie poprawki. dziwny to byl przypadek ,której nagle pojawily sie ładne zęby. tak naprawdę to aktorzy którzy grywaja poważne role nie moga mieć idealnych zębow tylko takie znośne ale naturalne, ponieważ XVIII hrabia wyglądal by niewiarygodnie ze sztucznymi licówkami w poważnym filmie. nie lubię tej amerykanskiej mody na takie wielkie białe licówy. PS Tom Cruise wylądał jak niedorozwiniety z tymi zebami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie