Fani domagają się zmiany obsady „50 twarzy Greya”! Kogo widzieliby w rolach głównych najchętniej?

Charlie Hunnam i Dakota Johnson nie przypadli do gustu fankom powieści.
Fani domagają się zmiany obsady „50 twarzy Greya”! Kogo widzieliby w rolach głównych najchętniej?
10.09.2013

Aktorska obsada ekranizacji głośnej powieści „Pięćdziesiąt twarzy Greya” jest już znana. Przynajmniej, jeśli chodzi o główne role. Tydzień temu autorka serii o przygodach erotycznych młodego biznesmena rozwiała wszelkie wątpliwości. Christiana Greya zagra Charlie Hunnam, a Anastazję Steele – Dakota Johnson. Wydawało się, że to koniec spekulacji i nie pozostaje nam nic innego, jak pogodzić się z tym wyborem. Najbardziej oddane fanki nie powiedziały jednak ostatniego słowa. Podobnie jak nasze Czytelniczki, w większości nie akceptują zaproponowanej obsady.

Na łamach serwisu Change.org pojawiła się jednoznaczna petycja, w której niezadowoleni czytelnicy powieści wyrażają swój sprzeciw. Czują się zawiedzeni, a nawet oszukani. Nie chodzi wyłącznie o to, że nie widzą w tych rolach Hunnama i Johnson. Domagają się wręcz, by Christian Grey miał twarz Matta Bomera, a Anastasia SteeleAlexis Bledel. Oto treść petycji, którą podpisało już niemal 80 tysięcy ludzi z całego świata!

matt bomer
alexis bledel
matt bomer

Matt Bomer - wymarzony Christian Grey?

alexis bledel
matt bomer

Matt Bomer - wymarzony Christian Grey?

alexis bledel
matt bomer
alexis bledel
50 twarzy greya

Charlie Hunnam i Dakota Johnson mają zagrać w filmie główne role

List do producentów filmu oraz autorki powieści jest oszczędny w słowa, ale bardzo konkretny.

Matt Bomer i Alexis Bledel zawsze będą dla nas idealnymi aktorami do ról Christiana Greya i Anastazji Steele. Z poważaniem, ...”.

Tak jak wspominaliśmy, akcja spotkała się z przychylnym odbiorem ze strony fanów powieści. Petycja pojawiła się w sieci zaledwie kilka dni temu, a poparcie wyraziło już niemal 80 tysięcy ludzi. Autor listu zachęca do przyłączenia się do tej inicjatywy, twierdząc, że „Możemy zrobić wszystko. Naprawdę wszystko”. Czy rzeczywiście?Czy uda im się zmienić obsadę?

Zobaczcie, kogo w głównych rolach widzieliby najchętniej...

Polecane wideo

Komentarze (93)

Ocena: 4.98 / 5
Aleksandra Grey (Ocena: 5) 29.05.2018 14:24
Nic z tego nie zmienią nic w 1 , i 3 Greya gra Jamie Dorman jako Cristian Grey a Dakota Jonson jako Anastasja Stell ale wiecie co podobno ma wyjść w kinie 4 cz Greya ale nie jestem pewna czy 18 czerwca czy 10 wrzesnia a morze film 18 czerwca a książka 10 września . Więc Kobitki jeśli kochacie Greya to wypatrujcie najnowszych niusów na ten temat .
odpowiedz
aha (Ocena: 5) 27.02.2015 16:13
Że niby Greya ma zagrać gej? Wam chyba na mózg padło. To będzie z pewnością więcej chemii, niż pomiędzy Dornanem,a Johnson. Wam na mózgi padło...
odpowiedz
klaudia (Ocena: 5) 25.02.2015 14:41
Boże jeżeli w drugiej części zobaczę innych aktorów załamie się i jej nie obejrzę !
zobacz odpowiedzi (1)
Martyna (Ocena: 5) 20.02.2015 21:56
Nie zmieniajcie proszę !!!!!
odpowiedz
Oliwka (Ocena: 5) 20.02.2015 18:48
Ja wczoraj z mężem obejrzałam film po czym rzucił się na mnie jak zwierz, polecam wszystkim :D www.Piecdziesiat-twarzy-Greya-hd.rfv.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie