CZYJ TO BRZUCH? (Ani grama tłuszczu – sama perfekcja!)

Najładniejszy brzuszek polskiego showbiznesu?
CZYJ TO BRZUCH? (Ani grama tłuszczu – sama perfekcja!)
Fot. ONS
22.08.2013

Szczupłe nogi, wysportowane ramiona i brzuch, o jakim większość kobiet może tylko pomarzyć. Idealne ciało gwiazdy nie jest jednak efektem pracy chirurgów plastycznych, a ciężkiej pracy na siłowni. Celebrytka jest zresztą obecnie najpopularniejszą trenerką fitness w naszym kraju.

Jej sława rośnie z dnia na dzień, o czym najlepiej świadczy liczba fanów na Facebooku. Wynosi ona – uwaga – prawie 540 tysięcy!

Wiecie już, kto jest bohaterką dzisiejszej galerii?

Ewa Chodakowska

Fot. ONS

Czyj to brzuch?

Ewa Chodakowska

Fot. ONS

Ewa Chodakowska

Polecane wideo

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
ojeej (Ocena: 5) 23.08.2013 18:37
Nikt jej jeszcze nie powiedział, że jak ma się zeza rozbierznego to nie robi się przedziałka na środku i nie maluje w taki sposób oczu jak na tym zdj. w sukience?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2013 14:08
nie wiem co wszyscy w niej widzą, brzydka twarz, sztuczne cycki, figura aż zbyt umięśniona...
zobacz odpowiedzi (1)
ala (Ocena: 5) 22.08.2013 23:41
Ani grama tluszczu? bez przesady, ani grama to nie mam ja. Ewa ma bardzo umiesniony brzuch ale nie jest zachudzona i tluszczyk jakis widac. Tyle ze miesnie tworza solidna podstawe.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 22.08.2013 19:32
Hej wam wszystkie... Piszę do was, bo już sama nie wiem co robić... Jestem ze swoim chłopakiem dwa lata jesteśmy w tym samym wieku. Nie miałam nigdy mu do zarzucenia nic złego oprócz jednego incydentu... głupia kłótnia i zostawił mnie z dnia na dzień. Szybko jednak okazało się że zrobił to z nerwów i nie chciał się rozstawać, jednak swoje przeżyłam przez ten czas. Byłam zła i chciałam się zemścić zdradą, żeby też cierpiał. Wiem, głupie. Ale nie doszło to do skutku, a raczej nie do końca. Całowałam się z jednym facetem kolegą byłej przyjaciółki. Nie doznałam tego czego chciałam, ani satysfakcji ani dumy. Zamiast tego strach, że się do wie... wiele razy próbowałam powiedzieć ale nie umiałam.. Bałam się. Przez ten czas pokłóciłam się z tą rzekomo przyjaciółką, bo miała pretensje że jej o tym nie powiedziałam, a dowiedziała się bo "dla żartu" szperała w telefonie tego faceta gdzie były smsy, o tym że tego żałuję i nie mogę o tym zapomnieć i że jest mi głupio. Mimo to powiedziała że nic nie powie, ze względu na to że sama miała wiele za uszami ale to była przeszłość bo z każdym którego zdradziła już dawno nie jest. Jednak dostałam dziś smsa anonima, że ktoś dowiedział się o tym "małym sekrecie" i żebym lepiej sama powiedziała chłopakowi zanim dowie się od osób trzecich. Bez wahania zadzwoniłam, spotkaliśmy się i się przyznałam. Teraz ma do mnie żal, w sumie słusznie, ale czy jest jakiś sposób żeby wybaczył? Jest to człowiek z zasadami i jak postanowi zerwać kontakt przez to, to nie będę miała szans już na nic... Jak mogę to ratować?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2013 19:02
Szkoda że jej twarz nie jest taka perfekcyjna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie