Trzymamy kciuki za Anię Przybylską!

Piękna i energiczna aktorka zawsze doceniała badania profilaktyczne.
Trzymamy kciuki za Anię Przybylską!
fot. ONS
15.08.2013

Uwielbiamy Annę Przybylską, więc pierwsze nieoficjalne informacje o jej problemach zdrowotnych przyjęłyśmy z ogromnym zaskoczeniem i smutkiem. Kilka tygodni temu piękna aktorka miała przejść operację wycięcia guza trzustki. Wciąż brakuje oficjalnych informacji w tej kwestii. Tabloidy sugerują, że zabieg powtarzano, a od kilku dni Ania poddawana jest chemioterapii.

Jeszcze niedawno aktorka wypowiadała się na temat zdrowia i ogromnej roli badań: „Badam się, ponieważ jestem obciążona genetycznie, zarówno ze strony ojca jak i matki wszyscy umierali na nowotwór. Badam się również dlatego, bo jestem mamą trójki dzieci i chciałabym się ustrzec przed chorobą - mówiła.

Wszystko wskazuje więc na to, że piękna i energiczna 34-latka w odpowiednim momencie zgłosiła się do lekarzy, którzy zdiagnozowali problem i teraz intensywnie z nim walczą. Anna Przybylska to zdolna aktorka i fotomodelka, twarz kilku marek kosmetycznych, a przede wszystkim niezwykle ciepła, przebojowa kobieta, matka Oliwii, Szymona i Jana oraz życiowa partnerka piłkarza Jarosława Bieniuka.

Mamy nadzieję, że z wrodzonym optymizmem przejdzie przez te trudne chwile i już niedługo będziemy mogły podziwiać ją na ekranach kinowych i telewizyjnych. Trzymamy kciuki za jej szybki powrót do zdrowia!

ania przybylska

Fot. ONS

ania przybylska

fot. ONS

ania przybylska

fot. ONS

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2013 13:21
dieta dr budwig !
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2013 12:31
straszne, bo rak trzustki to dosłownie wyrok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2013 12:12
Ech jeżeli to rak trzustki to będzie ciężko z tego wyjść. Jeden z najgorszych raków, wygrywa z nim może 2 osoby na 100. Nawet jeżeli teraz wyjdzie, to mogą być nawroty. Wiem coś o tym bo mam wujka chorego na raka trzustki, ale niestety on ma już przerzuty ;( Trzymam kciuki żeby było dobrze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2013 09:46
strasznie ostatnio wychudła, pisali, ze anoreksja, teraz już wiemy dlaczego...Aniu wracaj do zdrowia!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2013 09:17
lubilam ja ale juz mi przeszlo od kiedy wiecej jej w reklamach i na salonach niz w filmach. dziwna sie jakas zrobila- denerwujaca strasznie, ale powrotu do zdrowia zycze!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie