CZYJ TO BRZUCH? (Wyjątkowo płaski, bo jego właścicielka ostatnio sporo schudła!)

Zdaniem niektórych celebrytka cierpi na anoreksję. Przesada?
CZYJ TO BRZUCH? (Wyjątkowo płaski, bo jego właścicielka ostatnio sporo schudła!)
18.06.2013

Bohaterka dzisiejszego artykułu w zaledwie kilka lat zmieniła się z niewinnej gwiazdki Disneya w odważną prowokatorkę, która lubi szokować otoczenie. Najpierw mocno schudła, potem radykalnie zmieniła styl ubierania się, a na koniec… ścięła włosy.

Ostatnio media rozwodzą się nad tym, czy celebrytka przypadkiem nie choruje na anoreksję. Oliwy do ognia dolewa często sama gwiazda, pokazując się publicznie w bardzo kusych bluzkach.

Zgadniecie, kogo mamy na myśli?

Miley Cyrus

Czyj to brzuch?

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Ja (Ocena: 5) 24.06.2013 09:21
Brzuszek ma ładny to fakt, ale... moim zdaniemz twarzy wygląda jakm mapet... tak mi sie kojarzy z mapetami ze koniec;p ona jest okropna a w tej fryzurze głowa jak księżyc w pełni;p
odpowiedz
Julia (Ocena: 5) 18.06.2013 22:57
I to ma być ANOREKSJA? Ta dziewczyn po prostu dobrze wygląda.Też jestem szczupła.Mam chudne zgrabne nogi,płaski brzuch. Za to strasznie widać mi kości biodrowe ,żebra i kości przy szyi. Do tego mam strasznie żylaste ręce i nogi jak u 40 latki. Coś kosztem czegoś;) Pozdrawiam.
odpowiedz
nie dla półmózgów (Ocena: 5) 18.06.2013 17:49
to jest śmieszne... jak , któraś gwiazda, celebrytka przytyje TO ZLE , a jak schudnie to jeszcze gorzej, nie dlugo napiszecie, ze cpa skor traci na wadze. to jest smieszne, ciekawe jak wygladaja autorzy tych artykulow, grycanki przy nich to pewnie zgrabne pieknosci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2013 16:38
ja mam fajny brzuch i chętnie go odsłaniam zwłaszcza w takim upale ;p
odpowiedz
TSD (Ocena: 5) 18.06.2013 16:10
"pokazując się publicznie w bardzo kusych bluzkach." Jak bym miała taki brzuszek i nie byłabym uczulona na słońce to sama bym z chęcią założyła kusą bluzkę. Paranoja jak dziewczyna ma figurę to niech chodzi nawet w samym topie sportowym jak nie ma (np ja) to niech nie chodzi.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie