Młoda Żmuda-Trzebiatowska

Jedna z Papilotek przysłała nam szkolne zdjęcia Marty, na których, delikatnie mówiąc, aktorka wygląda trochę inaczej niż teraz. Naszym zdaniem, różnica jest zdumiewająca, ale oceńcie same!
Młoda  Żmuda-Trzebiatowska
29.11.2008

Ostatnio pisaliśmy, że Marta Żmuda-Trzebiatowska odpadła z „Tańca z gwiazdami”. Ku zaskoczeniu wszystkich, nie zaprezentuje się w finałowym odcinku programu. Po publikacji tego artykułu rozgorzała gorąca dyskusja na temat urody i talentu młodej aktorki. Jedna z Papilotek postanowiła nawet podzielić się z nami bezcennym linkiem do zdjęć Marty z czasów szkolnych. Dzięki temu, trafiliśmy na profil jej klasy na popularnym portalu społecznościowym nasza-klasa.pl oraz do archiwalnej galerii człuchowskiego ogólniaka, do którego chodziła.

Niestety, ta sentymentalna podróż nie działa na korzyść Marty. Trudno ją bowiem rozpoznać w pulchnej, zaniedbanej dziewczynie, z nieestetycznie posklejaną grzywką. Na fotografiach z klasowego albumu wygląda trochę jak… Brzydula Betty. Aż ciężko uwierzyć, że to brzydkie kaczątko przeobraziło się w pięknego łabędzia. Nad efektem końcowym, z całą pewnością pracował sztab stylistów, fryzjerów i wizażystów, ale wysiłek się opłacił. Dzisiaj Marta uznawana jest za jedną z najpiękniejszych Polek, a TVNkreuje ją na gwiazdę formatu Joanny Brodzik. Z dumą wspominają ją również nauczyciele z liceum. Marta trafiła nawet do galerii najwybitniejszych absolwentów szkoły, gdzie umieszczono jej krótki życiorys:

„Marzyła od dziecka, żeby zostać aktorką, jednak za namową rodziców, myślała raczej o studiowaniu przedmiotów ścisłych, rozwijała się sportowo, trenowała przez kilka lat siatkówkę, uczestniczyła w konkursach recytatorskich. Za namową starszego kolegi z kółka teatralnego, ze szkoły średniej, zdecydowała się zdawać egzaminy do szkoły teatralnej. Egzamin do Akademii Teatralnej traktowała jako wyrocznię: zdany miał być dowodem na słusznie obraną drogę zawodową”.

Ciekawe jesteśmy, co wy sądzicie o metamorfozie Żmudy? My odnosimy wrażenie, że poprawna do bólu aktorka chce w ten sposób odbić sobie czasy, kiedy czuła się brzydka i nieatrakcyjna. Uczciwie musimy jednak przyznać, że to nie jedyna gwiazdka, która przeszła tak ogromną przemianę. Pewnie jeszcze wiele nas zdziwi w tej kwestii, bo, jak wiadomo, odpowiedni makijaż, fryzura i oświetlenie robią swoje. O ingerencjach chirurgicznych nie wspominając...

Polecane wideo

Komentarze (539)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 12:14
weźcie sie ogarnijcie! a Wy jak wygladaliście w liceum czy podstawówce co? wyglada normalnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2011 13:46
po prostu zazdrosna koleżanka ze szkolnych lat myslała, że w ten sposób jej zaszkodzi. Żmuda zawsze wyglądała ładnie !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2009 20:26
bez przesady z tym określeniem pulchna, fakt patyk to nie był, ale dobrze wyglądała. A ja czuje, że osoba, która te zdjęcia wysłała musi cholernie zazdrościć Marcie. ;]]]] A widzieliście kiedyś Dodę bez makijażu to jest dopiero MASAKRA.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2009 12:13
zazdrość... jak ktoś ładny to koniecznie trzeba mu wytkać wszystkie minusy... nawet jakby dotyczyły czasu przeszłego... Każdy w tym wieku wyglądał podobnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2009 15:58
wg mnie była ładna i wydaje mi się że większość tez tak sądzi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie