TOP 10: Największe flirciary Hollywood

Skaczą z kwiatka na kwiatek, rozpalając po drodze wszystkie męskie serca i rozkoszując się swoją kolejną zdobyczą. Mają jednak to do siebie, że szybko się nudzą i poszukują ciągłych wrażeń... Mowa oczywiście o największych cudzołożnicach Hollywood!
TOP 10: Największe flirciary Hollywood
24.11.2008

Randkowanie stało się dla nich nałogiem, od którego trudno się uwolnić. Od ustatkowanego życia u boku tego jedynego, wolą szalone noce, krótkie, namiętne romanse i nic nieznaczące, przelotne znajomości. Przed wami ranking największych cudzołożnic Hollywood (autorstwa brytyjskiego magazynu Glamour”)!

10. Kate Moss

Lista jej kochanków jest naprawdę długa: Johnny Depp, Jefferson Hacke (ojciec jej córeczki, Lily Grace), Pete Doherty plus oczywiście całe rzesze chłopaków bez znanego nazwiska. Jej ostatnią zdobyczą jest Jamie Hince, muzyk zespołu The Kills. Mówi się jednak, że związek pary wisi na włosku, ponieważ Kate jest zazdrosna o byłą dziewczynę Jamiego.

9. Misha Barton

Mimo że nie należy do grona zagorzałych imprezowiczek, to zestawienie jej wszystkich chłopaków wydaje się bardzo imponujące. Misha romansowała m.in. z aktorem, Joshem Hartnettem, muzykiem rockowym – Cisco Adlerem – oraz z jego kolegą po fachu, Taylorem Locke. Mamy jednak przeczucie, że na tym nie koniec – Misha jest najmłodszą flirciarą w tym rankingu i nie ma jeszcze takiego doświadczenia, jak jej starsze koleżanki...

8. Kirsten Dunst

Może nie je klasyczną pięknością, a jej przyjaciele twierdzą, że się nie myje, ale jak magnes przyciąga do siebie mężczyzn. Jej urokowi nie mogła się oprzeć cała śmietanka towarzyska Hollywood: Brad Pitt, Justin Long, Jay Hernandez, Johnny Borrella, Jake Gyllenhaal oraz Ryan Gosling. Ten ostatni jest jej aktualną zdobyczą. Zobaczymy, na jak długo.

7. Jennifer Aniston

Chyba bardzo chciałaby się ustatkować, ale, jak na razie, to jej nie wychodzi... Po bolesnym rozstaniu z Bradem Pittem, aktorka rzuciła się w szalony wir randek. Trudno wymienić jej wszystkich facetów, ale na pewno nie sposób pominąć Vince’a Vaughne’a i Johna Meyera. My jesteśmy ciekawe, ile jeszcze minie czasu, zanim Jen znajdzie kopię Brada...

6. Winona Ryder

Ma słabość do facetów i... kradzieży. To pierwsze jest jednak znacznie przyjemniejsze, szczególnie, że Winona spotykała się z największymi przystojniakami Hollywood: Johnnym Deppem, Mattem Damonem, Davidem Duchownym, Jackiem Whitem, Evanem Dandoem, Conorem Oberstem i wreszcie – Blakiem Sennettem. Aktualnie, aktorka jest związana z Keanu Reevesem i wydaje się być szczęśliwa u jego boku.

5. Sienna Miller

Nie obchodzą jej tak przyziemne sprawy jak to, czy facet, na którego poluje, jest wolny, czy też zajęty. Żonę zostawił dla niej już Jude Law i Balthazar Getty. My zastanawiamy się, kto będzie następny. Na szczęście, nie wszyscy przystojniacy, z którymi się spotykała, byli żonaci, np. P. Diddy, Matthew Rhyse czy Rhyse Ifanse.

4. Jessica Simpson

Kiedy rozpadło się jej małżeństwo z muzykiem popowym, Nickiem Lacheyem, Jessica postanowiła odbić sobie czas, który spędziła jako wzorowa pani domu. Od tego czasu piosenkarka imprezuje i randkuje na potęgę. Najpierw u jej boku pojawił się wokalista i gitarzysta zespołu Maroon 5, Adam Levine, potem nadszedł czas na muzyka rockowego – Johna Meyera, modela – Jareda Leto, futbolistę – Tony’ego Romo i wreszcie aktora – Leonarda Di Caprio.

3. Kate Hudson

Wielki pochód przez męskie sypialnie rozpoczęła od Justina Timberlake’a oraz aktora i producenta – Owena Wilsona. Później ustatkowała się na chwilę, wyszła za mąż za Chrisa Robinsona i urodziła syna. Jednak rodzinna sielanka skończyła się równie szybko, jak się zaczęła i aktorka postawiła powrócić do stanu wolnego. A to sprzyjało kolejnym znajomościom: z wybitnym kolarzem – Lancem Armstrongiem oraz gwiazdą koszykówki – Baronem Davisem.

2. Drew Barrymore

Ma już na swoim koncie kilka odwyków, spektakularnych skandali i nieudanych związków. Jej pierwsze małżeństwo (z producentem, Jeremym Thomasem) trwało 19 dni, a drugie (z kanadyjskim komikiem, Tomem Greenem) 5 miesięcy. Później nadeszła pora na przelotne romanse – z aktorami: Austinem Longiem Zachiem Braffem i Lukiem Wilsonem oraz muzykiem zespołu The Strokes, Fabrizio Morettim. Teraz łączy się ją z gwiazdą serialu "Plotkara"Edem Westwickiem, choć w przypadku Drew nigdy nie wiadomo nic na pewno.

1. Cameron Diaz

Przez prawie cztery lata spotykała się z Justinem Timberlakiem, który jednak rzucił ją dla Jessiki Biel. Od tego czasu jej sposobem na poprawę humoru stały się randki: z aktorem – Mattem Villonem, aktorem i modelem – Jaredem Leto czy muzykiem – Robbiem Williamsem. Podobno ta dziewczyna jeszcze długo się nie ustatkuje, bo ciągle kocha Justina

Polecane wideo

Komentarze (123)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2009 09:08
heh prawie same blondyneczki ;dd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2009 08:15
Moglibyście zrobić listę największych FLIRCIARZY ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2009 16:39
pięęęękne...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2009 18:54
a lindsay lohan, paris hilton???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2009 23:25
cameron to ideał, ma w sobie absolutne to coś!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie