NAJCENNIEJSZE części ciała gwiazd - TOP 7

Co ubezpieczyły sobie Heidi Klum, Rihanna i inne celebrytki?
NAJCENNIEJSZE części ciała gwiazd - TOP 7
03.02.2013

W Hollywood od dawna panuje moda na ubezpieczanie od nieszczęśliwych wypadków tego, co gwiazdy mają najcenniejsze, czyli… swojego ciała. W razie gdyby spotkało je coś złego (nieszczęśliwy wypadek, deformacja, uszczerbek na zdrowiu), celebryci pocieszą się solidnym odszkodowaniem.

Które części ciała są dla sławnych ludzi najbardziej wartościowe? Oto lista!

Heidi Klum

Heidi Klum

Modelka zatroszczyła się o swoje „narzędzia pracy”, czyli nogi. Dla lewej kończyny wykupiła polisę na milion dolarów, dla prawej na 900 tysięcy dolarów. Skąd taka rozbieżność? Bo, jak wyznała, ta druga ma pewien defekt - małą bliznę.

Rihanna

Rihanna

Choć słynna Barbadoska pracuje na co dzień głównie swoim głosem, za najcenniejszą część swojego ciała uznała nogi. Ich wartość oszacowała na milion dolarów.

Mariah Carey

Mariah Carey

Piosenkarka wyznaje taką samą zasadę, jak jej koleżanka po fachu, Rihanna. Swoje kończyny ubezpieczyła bowiem na zawrotną sumę… miliarda dolarów! I jak tu nie życzyć artystce połamania nóg przed występem?

Tom Jones

Tom Jones

Wszystko wskazuje na to, że piosenkarz, który ma na swoim koncie takie hity, jak „She’s A Lady”, czy „Sex Bomb”, bardziej od głosu ceni owłosienie swojej klaty. Wykupił na nie polisę na bagatela 7 milionów dolarów. I niech mu tylko włos z niej spadnie...

Pamela Anderson

Pamela Anderson

Tutaj chyba nikogo nie zaskoczymy – gwiazda postanowiła ubezpieczyć swój znak rozpoznawczy, czyli biust. W razie gdyby jakimś dziwnym trafem jej piersi doznały uszczerbku, dostanie na otarcie łez 600 tysięcy dolarów.

Keith Richards

Keith Richards

Gitarzysta The Rolling Stones wykupił solidną polisę na swoje dłonie (ok. milion funtów). Znając tryb życia, jaki prowadzi, i używki, jakimi się raczy, chyba żadna firma nie podjęłaby się ubezpieczenia innych jego narządów…

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Latynoska piosenkarka dała światu wyraźny komunikat: moje wydatne pośladki są bardzo drogocenne! Gwiazda ubezpieczyła je na… No właśnie, tutaj do końca nic nie wiadomo. Media spekulują, że ta kwota waha się od 27 milionów do 300 milionów dolarów!

Czytając powyższe przykłady, trudno zachować powagę, jednak po chwili zastanowienia można dojść do wniosku, że to bardzo rozsądne podejście. W końcu przezorny zawsze ubezpieczony…

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
xxx (Ocena: 5) 20.03.2013 12:56
żeby sobie doope ubezpieczyć...toż to rozum odjęło, a może go wcale nie było...?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2013 13:32
Zamiast te pieniadze na biednych to se polisy na wlosy na klacie wykupuja ..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2013 17:18
Rihanny nogi są świetne :) sama bym chciała takie mieć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2013 17:39
jakie obleśne wulgarne zdjęcia na tym portalu, jednak więcej tu nie zajrzę :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2013 15:40
nie kupuje gum orbit juz od roku wiec skonczcie z tymi reklamami bo to tylko zniecheca
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie