Gwiazdy, które wynajęły SUROGATKI - bały się o figurę, były za stare albo żyły w związkach homoseksualnych...

Sprawdź, kto ze sławnych osób skorzystał z pomocy surogatki.
Gwiazdy, które wynajęły SUROGATKI - bały się o figurę, były za stare albo żyły w związkach homoseksualnych...
16.01.2013

Ciąża czy kariera zawodowa – przed takim dylematem stoją najczęściej współczesne kobiety. Gwiazdy z pierwszych stron gazet również nierzadko mają ten problem.

Jeżeli zależy im na tym, by nie stracić intratnych zleceń, a jednocześnie powiększyć swoją rodzinę, decydują się więc na pomoc matki zastępczej. Wynajęcie surogatki ma przy tym jeszcze jedną zaletę: celebrytki zachowują swoją idealną figurę.

Oto znane, hetero- i homoseksualne pary, które zdecydowały się na takie rozwiązanie!

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

Para, która posiada już własnego syna Jamesa, w 2009 roku postanowiła powiększyć swoją rodzinę o kolejne dziecko – tym razem urodzone przez matkę zastępczą. Traf chciał, że surogatka powiła wówczas bliźniaczki. – Nasze córeczki to nasze największe szczęście. A kobiecie, która je urodziła, jestem niebywale wdzięczna – mówi Sarah Jessica Parker.

Nicole Kidman

Nicole Kidman i Keith Urban

28 grudnia 2010 roku matka zastępcza urodziła dla aktorki i jej męża maleńką Faith Margaret. Para doczekała się również własnej córeczki - Sunday Rose.

Michael Jackson

Michael Jackson

Najmłodszy syn króla popu – Blanket – został urodzony przez tajemniczą surogatkę w 2002 roku. Po śmierci Jacksona media poinformowały, że kobieta pochodzi z Meksyku i jest pielęgniarką. Podobno dostała od muzyka 20 000 dolarów za urodzenie mu syna.

Ricky Martin

Ricky Martin

Najpierw latynoski piosenkarz zszokował świat informacją, że jest gejem. Dwa lata później ogłosił, że surogatka urodzi mu bliźnięta. Matteo i Valentino mają dzisiaj po 4 latka.

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Kiedy przystojny piłkarz pierwszy raz pojawił się publicznie ze swoim synkiem na ręku, wszyscy myśleli, że to jakiś żart. Szybko okazało się jednak, że sportowiec wynajął surogatkę, a nawet zapłacił 10 milionów dolarów, by mieć pewność, że jej tożsamość nigdy nie zostanie ujawniona.

Elton John

Elton John i David Furnish

Słynny piosenkarz i jego partner sprawili sobie niecodzienny prezent na Święta Bożego Narodzenia w 2010 roku. Dwa lata temu, właśnie w grudniu, surogatka urodziła im bowiem synka Zachary`ego. – Jestem teraz bardzo szczęśliwy. Nasza rodzina wreszcie jest w komplecie - mówił wówczas wzruszony Elton John.

Matt Bomer

Matt Bomer i Simon Halls

Aktor, znany m.in. z roli w filmie „Magic Mike”, oraz jego życiowy partner dzięki surogatce doczekali się w sumie trzech synów – w tym bliźniaków!

Polecane wideo

Komentarze (53)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2013 16:19
Osoby które się na to decydują mają różne powody, nie ważne kto jest w ciąży ważne kogo są geny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2013 14:07
Pewniaki matura 2013 sqlmedia.pl
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 20.01.2013 20:54
Porażka ROKO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2013 23:25
hehe skoro masz chęć na takie fanaberie, to spoko :D wolalabym juz za te pieniadze rodzic w prywatnej klinice, skoro az tak boisz sie złego traktowania w szpitalach ( ja osobiscie mam same pozytywne doświadczenia, wiec to nie reguła) wyrodna to Ty może i nie jesteś, ale chyba niezbyt dojrzała, pisząc "bo nie chce mi się rodzić" :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2013 23:02
www.ejmala.pl - Strona tylko dla kobiet :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie