Aktorki, które kiedyś były modelkami - piękne, bogate, z cudowną przeszłością (Mamy ich stare zdjęcia!)

Zobacz, jak pozowały do zdjęć i jak prezentowały się w młodości!
Aktorki, które kiedyś były modelkami - piękne, bogate, z cudowną przeszłością (Mamy ich stare zdjęcia!)
13.01.2013

Są piękne, zgrabne i bardzo fotogeniczne. Scenarzyści piszą role specjalnie z myślą o nich, a reżyserzy zabiegają o ich względy. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że hollywoodzkie aktorki, którym jest poświęcony dzisiejszy artykuł, swoją karierę zaczynały od modelingu.

Zobacz, jak pozowały do zdjęć i jak prezentowały się w młodości!

charlize theron

Charlize Theron

Laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie „Monster”, w wieku 16 lat została wysłana przez jedną z agencji modelek do Włoch. Wkrótce porzuciła jednak pracę na wybiegu dla tańca. Dopiero poważna kontuzja kolana sprawiła, że Theron przeprowadziła się do Los Angeles i na poważnie zajęła grą w filmach.

eva mendes

Eva Mendes

Zanim aktorka zagrała w takich hitach jak „Szybcy i wściekli” oraz „Ghost Rider”, pracowała jako modelka. Została odkryta w Los Angeles przez fotografa, który poprosił ją o uczestnictwo w sesji zdjęciowej – fotografie stały się początkiem jej wielkiej kariery.

cameron diaz

Cameron Diaz

Przygodę z modelingiem Cameron Diaz rozpoczęła w wieku 16 lat. Z czasem jednak bardziej zaczęło pociągać ją aktorstwo. Od kiedy zyskała popularność dzięki roli w hicie „Maska”, w sesjach zdjęciowych występuje już tylko gościnnie. Pojawiłą się m.in. w kampaniach firm Levi`s oraz Calvin Klein.

uma thurman

Uma Thurman

W wieku 15 lat Thurman podpisała kontrakt z agencją Click Models. Współpraca zaowocowała sesjami w tak prestiżowych magazynach, jak „Glamour”, czy „Vogue”. 3 lata później celebrytka po raz pierwszy pojawiła się na wielkim ekranie, a dziś podziwiamy ją w największych hollywoodzkich produkcjach.

halle berry

Halle Berry

Celebrytka najpierw została amerykańską Miss Nastolatek, a następnie Miss Ohio i Miss USA. Nic zatem dziwnego, że z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek. Dzisiaj z kolei w sesjach zdjęciowych występuje już tylko gościnnie, poświęcając się całkowicie aktorstwu.

milla javovich

Milla Jovovich

Milla Jovovich zaczęła pojawiać się na castingach dla modelek w wieku zaledwie 9 lat. Jej potencjał odkrył Gene Lemuel, a z czasem gwiazda podpisała kontrakt z agencją Prima Modeling. W przeciągu zaledwie kilku lat Jovovich wystąpiła na okładkach setek magazynów, m.in. „Vogue”, „Harper`s Bazaar” i „Seventeen”. Dzisiaj jest gwiazdą, znaną ze znakomitych ról w „Piątym elemencie” i „Resident Evil”.

angelina jolie

Angelina Jolie

Mając 14 lat, Jolie zaczęła pracować jako modelka dla agencji Finesse Model Management. Pojawiła się na wybiegach w Los Angeles, Nowym Jorku i Londynie. Wkrótce potem wystąpiła w kilku teledyskach m.in. zespołu Meat Loaf, czy Lenny’ego Kravitza. Gdy skończyła 16 lat wróciła do teatru, gdzie zagrała swoją pierwszą rolę. Dziś jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood.

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2013 14:08
Pewniaki matura 2013 sqlmedia.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2013 14:37
Angelina? błagam!!! Halle Berry była i jest piękna!! Eva także wygląda cudownie. Angelina to dla mnie droooga reklama głodu!!
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 20.01.2013 20:56
Piękna ROKO
odpowiedz
1234 (Ocena: 5) 16.01.2013 17:19
Czego ten durny papilot dalej ma te zasrane strony?!
odpowiedz
wty (Ocena: 5) 13.01.2013 23:28
jak mozna nazwać halle berry celebrytką ? : O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo