Perfekcyjny makijaż Kim Kardashian – jeden prosty trik i twarz prezentuje się IDEALNIE!

Zdradzamy sekret doskonałej cery celebrytki!
Perfekcyjny makijaż Kim Kardashian – jeden prosty trik i twarz prezentuje się IDEALNIE!
Fot. Twitter
15.09.2012

Choć Kim Kardashian nie zrobiła w swoim życiu nic, co zasługiwałoby na podziw i szacunek ogółu, z niewyjaśnionych przyczyn pragną ją naśladować kobiety z całego świata. Sławy celebrytki nie przyćmiła nawet afera z kontrowersyjną seks-taśmą ani małżeństwo z Krisem Humphriesem, które trwało dokładnie 72 dni.

Kim Kardashian

Fot. Twitter

Trik jest bardzo prosty – wystarczy na czoło, nos i skórę pod oczami nałożyć rozjaśniającą bazę pod fluid. Wtedy określone partie twarzy zostają wyszczuplone i wymodelowane tak, że buzia prezentuje się nienagannie.

Kim Kardashian

Fot. Twitter

Zastanawia nas tylko, czy Kim potrafiłaby samodzielnie wykonać tak perfekcyjny make-up. Tutaj pomaga jej bowiem profesjonalny makijażysta, Scott Barnes. Jak myślicie?

Maja Zielińska

Kim Kardashian

Fot. Twitter

Amerykanka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile emocji budzi w jej osoba. Z tego względu regularnie stara się podsycać zainteresowanie fanów na Twitterze. Ostatnio na swoim profilu zamieściła zdjęcia, na których krok po kroku pokazuje, w czym tkwi sekret jej perfekcyjnego makijażu.

Komentarze (66)

Ocena: 5 / 5
ola (Ocena: 5) 29.01.2013 14:52
TO JEST NAJPIEKNIEJSZA CELEBRYTKA, A CO MA W GŁOWIE NIE WAŻNE, STWIERDZAM FAKT, JEST NAPRAWDE SLICZNA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2013 21:22
Papilocie Kim nie nakłada rozświetlającej bazy pod podkład tylko stosuje tak zwany "światłocień" (tak to się nazywa w wizażu). Polega to na wymodelowaniu każdego kształtu twarzy za pomocą przyciemnienia i rozświetlenia aby w efekcie uzyskać idealny kształt (a jest nim twarz owalna).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2012 14:57
Tutaj wpisz treść komentarza do Perfekcyjny makijaż Kim Kardashian – jeden prosty trik i twarz prezentuje się IDEALNIE!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2012 17:45
trzeba akademie sztuk pieknych skonczyc by to umiec. Jak dla mnie to klaun w cyrku ma mnie make up-u niz kim
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2012 21:20
było na pudelku jakieś 2 tygodnie temu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo