Samusionek chce pomagać kobietom

Założyła fundację „Razem lepiej", która ma pomagać ofiarom przemocy w rodzinie. Chce zmian w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy.
Samusionek chce pomagać kobietom
24.10.2008

O Annie Samusionek najgłośniej było nie ze względu na osiągnięcia aktorskie, a wskutek walki z mężem o córkę, która była prowadzona przy pomocy wszelkich możliwych środków, w tym prasy i serwisów plotkarskich.

Aktorka ma zamiar pomagać kobietom, które spotkał podobny los do jej przejść z mężem. Fundacja nazywa się „Razem lepiej". Samusionek postanowiła działać w sprawie zmian ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, w tym celu zarejestrowała w sejmie komitet. Teraz ma trzy miesiące na zebranie 100 tysięcy podpisów, które są wymagane do rozpoczęcia procedur sejmowych.

Anna próbuje walczyć ze swoim wizerunkiem bywalczyni wszystkich imprez. Oby to nie były działania na pokaz, przed fotoreporterami „Faktu", a realne inicjatywy.

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2008 17:05
a co z facetami bitymi przez żony?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2008 12:46
kiedyś oglądałam program z udziałem jej byłego męża i powiem szczerze, byłam zaskoczona...dziecko jest dla tych państwa kartą przetargową, wykorzystywanie dziecka, by odgrywać się na kimś jest żałosne. A co do tej pani: cel szczytny, ale rzeczywistość jest taka, że żadna z niej aktorka, nie ma imprezy, żeby się nie wkręciła, co i trochę nowy adorator...ciekawe, kto zajmuje się córką, gdy pani/samotna matka/ ciągle baluje...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2008 19:20
[quote="wesoyromek"]nie wiem, dlaczego ta kobieta działa mi na nerwy :/ cokolwiek by nie zrobiła jestem na nie.[/quote] masz bardzo prymitywne uprzedzenia, ciebie też ktoś może nielubić tylko dlatego że jesteś
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2008 19:16
podziwiam ludzi, którzy po tak traumatycznych przejściach chcą pomagać innym. tak trzymaj pozdrawiam ciepło i serdecznie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2008 22:35
moja mama pracuje w resocjalizacji i byla na konferencji z jej udzialem apropo przemocy to naprawde przemila kobeita i szczera!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie