Ile polskie gwiazdy zarabiają na dzieciach? KASIA CICHOPEK i ANIA MUCHA to żywe banery reklamowe!

Zgarnęły majątek!
Ile polskie gwiazdy zarabiają na dzieciach? KASIA CICHOPEK i ANIA MUCHA to żywe banery reklamowe!
06.06.2012

W dzisiejszych czasach przeciętna kobieta bardzo długo zastanawia się nad tym, czy stać ją na zajście w ciążę i wychowanie potomstwa. Od tej reguły znaleźć można oczywiście kilka wyjątków.

Weźmy na przykład takich celebrytów... Gwiazdy szklanego ekranu mogą nie tylko swobodnie cieszyć się z uroków macierzyństwa, lecz także czerpać z faktu posiadania dzieci dodatkowe korzyści finansowe.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę Anna Mucha i Kasia Cichopek – dwie świeżo upieczone mamy, których ostatnie biznesowe poczynania dokładnie prześledził serwis Fakt.pl. I co się okazało?

Obie aktorki po urodzeniu dzieci stały się prawdziwymi bannerami reklamowymi. W przypadku Muchy, mamy Stefanii (7 mies.) była to np. reklama butów, za którą aktorka zgarnęła 200 tys. złotych czy reklama pieluch – informuje Fakt. Gwiazda serialu „Prosto w serce” zajmuje się również projektowaniem dziecięcych kocyków i pluszaków.

Macierzyństwo doskonale służy również Kasi Cichopek. Prowadząca show „Jak oni śpiewają” ma w telewizji własny program, w którym pomaga kobietom wrócić do formy sprzed ciąży. Aktorka wystąpiła również niedawno w reklamie lalek oraz napisała książkę pt. „Sexy mama”.

Nic, tylko pozazdrościć!

Więcej na Fakt.pl: Tak nasze celebrytki zarabiają na dzieciach! A zwykłe matki...

Zobacz także:

NAPOMPOWANE PIERSI GWIAZD: Sztuczne balony, które udają, że są naturalne

Celebrytki nie chcą być płaskimi deskami, więc regularnie powiększają sobie biust.

GWIAZDY SĄ JAK WINO? Im starsze, tym lepsze! (PORÓWNANIE FOTOGRAFII)

Zobacz, jak kilkanaście lat temu prezentowały się Julia Roberts, Nicole Kidman, Megan Fox oraz inni celebryci.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2013 14:57
Pewniaki matura 2013 sqlmedia.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 13:00
A ile traci dziecko? Ile czasu dziennie (bez spania, bez obecności osób trzecich typu niań czy babcie) mają te mamy dla własnych dzieci? Przecież mama, która wydaje 3 ksiażki czy mama spędzająca czas na planie telewizyjnym nie ma czasu dla dziecka. Zawsze jest coś za coś. Ja wcale nie zazdroszczę mamą, które wolą promować siebie niż zająć się "naprawdę" dzieckiem. Czasu mama z dzieckiem nie kupi się za żadne pieniądze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2012 18:51
cichopek \krzywy ryjek niewie już czego się złapać a ta muchodziąsła to już nie wspomne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2012 23:35
zgadzam się z kolerzanką, te dziecko bedzie cieszyc sie bardziej na widok niani niz własnej matki, zrobiły sobie dziecko by zarobic kase ,darujcie sobie ciekawe czy byly by takie pelne energii gdyby wstawały do dzidzi co 2 godziny cały dzień sie bawiły ugotowały obiad i zupke dla dzidzi i posprzatały, a jak dzidzia chora to cały czas nosic i tulic zeby dziecko nie płakało ze względu np na ból gardelka,............... to nie sa prawdziwe matki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ze majak kase to nic WOLE NIE MIEC KASY, A MIEC TA SWIADOMOSC ZE DZIECKO UWAZA MNIE ZA NAJWSPANIALSZA NA SWIECIE MAMĘ :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2012 19:53
shinybox.pl/?ref=483d70a WEJDZ I ODBIERZ DARMOWE KOSMETYKI!:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo