Zanim Rihanna stała się sławna... MNÓSTWO zdjęć RiRi z dzieciństwa (!!!)

Fotografie z rodzinnego albumu.
Zanim Rihanna stała się sławna... MNÓSTWO zdjęć RiRi z dzieciństwa (!!!)
12.04.2012

Czy coś zdradzało, że mała RiRi wyrośnie na jedną z największych artystek swojego pokolenia? Od najmłodszych lat uwielbiała muzykę, w liceum założyła trzyosobowy zespół i została miss szkoły. Później nie miała już czasu na naukę, bo gdy skończyła 17 lat demo z jej utworem przesłuchał sam Jay-Z. Mimo że uznany raper i producent nie był w 100% zachwycony wykonaniem piosenki Pon De Replay, postanowił podpisać kontrakt z młodziutką Barbadoską, która bez chwili zastanowienia przeprowadziła się do Nowego Jorku, by rozpocząć nowe życie gwiazdy. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie...

A jak Rihanna wyglądała zanim stała się sławna? Zobaczcie sami!

Więcej podobnych newsów przeczytacie na nowym portalu modowym BOSKA.PL.

Rihanna w dzieciństwie

4-letnia Rihanna pozuje z młodszym bratem Rorrey'em przed domem w Bridgetown na Barbadosie.

Rihanna w dzieciństwie

Nastoletnia Rihanna w warkoczykach. Już wtedy marzyła o karierze muzycznej. Kilka lat później założyła swój pierwszy zespół!

Rihanna w dzieciństwie

Rihanna chciała ukończyć szkołę średnią, ale ze względu na karierę porzuciła te plany. Tu jeszcze jako uczennica Combermere School.

Rihanna w dzieciństwie

Z lewej: W szkole średniej RiRi była wojskowym kadetem w rezerwowo-militarnym programie. Z prawej: 13-letnia Rihanna podczas zabawy karnawałowej.

Rihanna w dzieciństwie

15-letnia RiRi ze swoją starszą siostrą Kandy. Łącznie Rihanna ma pięcioro rodzeństwa: dwóch młodszych braci będących dziećmi jej rodziców oraz dwie przyrodnie siostry i brata (z wcześniejszych związków jej ojca).

Rihanna w dzieciństwie

Artystka od dzieciństwa uwielbiała okulary przeciwsłoneczne. Dziś ma ich olbrzymią kolekcję!

Rihanna w dzieciństwie

Rihanna z młodszą kuzynką Noellą, która dzisiaj bardzo często towarzyszy piosenkarce podczas tras koncertowych.

Rihanna w dzieciństwie

W dzieciństwie Rihanna sprzedawała wraz z tatą ubrania na ulicznym straganie. Mimo że jej rodzice rozwiedli się, gdy była nastolatką, jest silnie związana z ojcem.

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2013 16:39
uwazam ze rihanna spiewa bardzo ładnie i zasługuje na bycie sławno;o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 16:25
jak to możliwe że na zdjęciach piszecie że ma po 13, 15 lat a wygląda jak przynajmniej 20latka ?!! a tak poza tym to nie wierzcie w to że przez przypadek została odkryta! to jest twór ILLUMINATÓW i od początku była szkolona do tej roli. Również dała dupci by wkręcić się do showbiznesu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 13:01
nie przemawia do mnie jej uroda, a słucham tylko nielicznych piosenek Rihanny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2012 19:09
Kocham ją, jest świetna. Może na początku nie miała jakiegoś mega talentu, ale wszystkiego da się nauczyć, poprawiła śpiew i jest cudowna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2012 02:29
Zawsze była brzydka, czasem tylko dosc fajnie się prezentuje ze wględu na makijaż i strój, ale ogólnie beznadziejna. Nie dosc, że wyje jak koza to jeszcze wypina dupsko grube
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie