Dziwne zwyczaje Victorii B.

Gwiazdy są w stanie zrobić dla urody bardzo wiele. Jednak niektóre wariują na punkcie perfekcyjnego wyglądu, tak jak Victoria Beckham. Bo jak inaczej nazwać smarowanie twarzy ptasimi odchodami albo spanie w odchudzającym kombinezonie?
Dziwne zwyczaje Victorii B.
09.10.2008

Victoria Beckham, zawsze perfekcyjna do bólu, uchodzi za jedną z najlepiej zakonserwowanych gwiazd show-biznesu. I to nie tylko dzięki licznym operacjom plastycznym. Ostatnio wychodzą na jaw skrzętnie ukrywane tajemnice z życia byłej Spicetki. Okazało się, że "Posh" wierzy również bardziej naturalnym metodom pielęgnacyjnym. Aby pozbyć się dręczącego ją od lat trądziku, codziennie wklepuje w skórę odchody słowika. Podobno ten cudotwórczy „kosmetyk" kosztuje aż 1000 dolarów i można go kupić jedynie za poręczeniem.

Aby cieszyć się nieskazitelną cerą, Victoria stosuje też specjalną dietę i zajada się natto – japońskim specjałem ze sfermentowanej soi. Podobno była Spicetka polecała je swoim przyjaciółkom, ale wszystkie zgodnie twierdzą, że ten tajemniczy przysmak strasznie śmierdzi.

Vicky sama przyznaje, że natto okropnie cuchnie i do tego dziwnie smakuje. Ale poprawia kondycję skóry i świetnie wpływa na jej samopoczucie. Ona mówi, że trzeba zjeść tylko maleńką porcję, ale sama spożywa to minimum dwa razy dziennie" - opowiada jedna z nich.

Na tym nie koniec dziwactw "Posh". Obsesja na punkcie idealnego wyglądu staje się nawet zagrożeniem dla jej małżeństwa. Podobno każdego wieczoru Vicky smaruje ręce i stopy grubą warstwę tłustego kremu nawilżającego, a następnie nakłada na nie rękawiczki i skarpetki. Tylko tak może zasnąć – inaczej martwi się, że jej skóra za bardzo się wysuszy.

Jeśli myślicie, że Davidowi nie mogło się przydarzyć nic gorszego niż żona w bawełnianych skarpetach i rękawiczkach, czekająca na niego w łóżku, to jesteście w błędzie. Była Spicetka ma jeszcze jedną słabość – śpi w odchudzającym „kombinezonie". Specjalne majtki pobudzają krążenie i zapobiegają powstawaniu cellulitu, a koszulka podtrzymująca biust poprawia jędrność piersi. Victoria sama przyznaje, że David nie lubi jej wieczornych rytuałów.

Często się z tego powodu sprzeczamy. Jak już nasmaruję całe ciało odpowiednimi balsamami i założę na siebie piżamę, nie ma szans na seks. Dlatego kochamy się zawsze przed wieczorną toaletą. Rano szybko się kąpię i zakładam koronkową, seksowną bieliznę. Po przebudzeniu mój mąż widzi mnie piękną i wymalowaną" – opowiada.

A my myśleliśmy, że Victoria nie może mieć więcej dzieci ze względu na stan zdrowia...

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2010 16:18
A co byście powiedzieli na kawę z odchodów kota? Ponoć świetna i bardzo droga....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2010 16:17
Nie wierzę w to, jest to napisane, żeby o czymś pisać... i zrobić sensacje...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2009 16:15
taaaa... " Aby pozbyć się dręczącego ją od lat trądziku, codziennie wklepuje w skórę odchody słowika. Podobno ten cudotwórczy „kosmetyk" kosztuje aż 1000 dolarów i można go kupić jedynie za poręczeniem. ,, Można też kupić słowika :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2009 21:03
glupota...chce sie jemu podobac a tak naprawde odstrasza go tylko tymi swoimi mazidlami i kombinezonami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2008 15:18
cudnie, mam staw pod oknem, więc nie muszę chodzić zbyt daleko po serum na trądzik!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie