Lady Di + William + Harry = WNM (Musisz zobaczyć te zdjęcia, bardzo nas wzruszyły!)

Synowie zmarłej księżnej kontynuują jej dzieło.
Lady Di + William + Harry = WNM (Musisz zobaczyć te zdjęcia, bardzo nas wzruszyły!)
10.02.2012

Księżna Diana już na zawsze pozostanie Królową Ludzkich Serc. Przez wiele lat angażowała się w działalność charytatywną - pomagała dzieciom głodnym i chorym, wspierała ludzi bezdomnych i starszych. Dziś jej synowie, William i Harry, kontynuują jej wspaniałe dzieło. Dotarliśmy do wzruszających zdjęć...

lady di

W 1993 roku Diana wybrała się do Zimbabwe w ramach projektu Czerwonego Krzyża, z którym aktywnie współpracowała. Niżej synowie księżnej pakujący paczki dla ofiar tsunami w 2004 roku.

lady di

William, tak jak niegdyś Diana, angażuje się w pomoc bezdomnym. Przyznaje, że wiele się od matki nauczył, kiedy był jeszcze małym chłopcem.

lady di

Brytyjczycy zawsze uwielbiali Dianę. Nawet, kiedy było głośno o jej romansach, nie pozwolili powiedzieć złego słowa na jej temat. Dziś podobnym szacunkiem darzą jej synów.

lady di

Diana często spotykała się z dziećmi chorymi na raka. Zawsze w kontakcie z nimi wykazywała się ciepłem i opiekuńczością. Tutaj zdjęcie zrobione w 1997 roku z 4-letnią Camilą Fiocco. Obok Harry z 11-letnią Samanthą Ledster.

lady di

Archiwalne zdjęcie Diany pochodzi z 1991 roku, kiedy to księżna odwiedziła brazylijski hostel dla dzieci, u których stwierdzono obecność wirusa HIV. Na drugim zdjęciu Harry podczas wyprawy do Afryki.

lady di

Na górze Diana w 1985 roku podczas wizyty w londyńskim hospicjum. William także umie rozmawiać ze starszymi ludźmi - jest grzeczny, wyrozumiały i czarujący!

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
zaba (Ocena: 5) 22.04.2013 23:32
czy widzicie ludzi z Afryki biednych na tych zdjeciach?albo nagich czy bez butow?czy ludzie z Afryki sa biedni-bo w Polsce płacą za studia 10000E za medycyne..to ja takiej kasy nie mam..nie wiem jak Wy!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 22:28
Co jst takiego wzruszającego w tych zdjęciach? Te tłuste kulki zwane potocznie dziećmi?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 18:01
gdyby Diana mogła to zobaczyć... byłaby dumna zw swoich synów. Chociaż zmarła jak miałam 3 lata, więc nie pamiętam jej w ogóle, to w pewnym sensie za nią tęsknię. widać że była tak dobrą osobą, taka kochana:) rozmawiała z tymi ludźmi nie jak zwykły szarak z jakąś wielką księżną, tylko jak człowiek z człowiekiem, to było piękne... fajnie by było gdyby Kate też tak robiła częściej... uwielbiam tą rodzinę:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 12:11
Tzn Wielkie Nieskończone Miłosierdzie:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 12:06
WNM? Wielka nieskończona miłość? Proszę powiedźcie, że się mylę ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie