Metamorfozy Księcia Williama - słodki DZIECIACZEK, śliczny nastolatek, przystojny mężczyzna (Dużo ARCHIWALNYCH zdjęć!)

W tym roku skończy 30 lat!
Metamorfozy Księcia Williama - słodki DZIECIACZEK, śliczny nastolatek, przystojny mężczyzna (Dużo ARCHIWALNYCH zdjęć!)
01.02.2012

Dziś mąż, a wkrótce może także i ojciec. Kilka lat temu urodziwy nastolatek, w którym podkochiwały się miliony dziewcząt, marząc o miłości jak z bajki. Jeszcze wcześniej smutne, osierocone dziecko, któremu okrutny los zabrał ukochaną mamę. Zobaczcie, jak William zmieniał się rok po roku - mamy mnóstwo fantastycznych, archiwalnych zdjęć!

książę william

Podobnie jak jego matka, książę nie lubi królewskiego protokołu i ceni sobie wolność osobistą. Jako najstarszy syn księcia Karola Wilhelm po śmierci swojego ojca odziedziczy tytuły króla Wielkiej Brytanii i 15 krajów Wspólnoty Narodów. Jeżeli zdecyduje się używać swojego pierwszego imienia, będzie królem Wilhelmem V.

książę william

Pomimo bulimii, depresji, rozpadającego się małżeństwa i specyficznych relacji z mediami, Diana wykonywała swe obowiązki jako księżnej Walii. Niestety rzadko kiedy mogła liczyć na wsparcie męża w opiece nad ich wspólnymi dziećmi. Chłopcy większość czasu spędzali z mamą.

książę william

Książę Harry, młodszy brat Williama, urodził się w 1984 roku. W mediach pojawiały się spekulacje, że jest on dzieckiem z nieprawego łoża, które nigdy jednak nie zostały oficjalnie potwierdzone.

książę william

Książę Wilhelm urodził się 21 czerwca 1982 roku w szpitalu św. Marii w Paddington w Londynie. Jego matka, Diana Spencer, była najmłodszą córką hrabiego Edwarda Spencera.

książę william

Jako wnuk brytyjskiej monarchini, syn księcia Walii tytułowany jest "Jego Królewska Wysokość Książę Wilhelm z Walii". Gdy był dzieckiem, jego rodzice pieszczotliwie nazywali go… "Wombat".

książę william

Książę Wilhelm rozpoczął naukę w przedszkolu prowadzonym przez Jane Mynor, później uczęszczał do prywatnego przedszkola Wetherby School w zachodnim Londynie, następnie zaś do szkoły prywatnej Ludgrove School w Berkshire.

książę william

Książę Wilhelm i Catherine Middleton pobrali się 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim o godzinie 11.00 czasu angielskiego. W dniu ślubu Kate została księżną Cambridge, hrabiną Strathearn i baronową Carrickfergus.

książę william

Po śmierci matki William na kilka lat zniknął z życia publicznego rodziny królewkiej. Po zdaniu egzaminów wstępnych został przyjęty do Eton College. Ze szczególnym zainteresowaniem studiował biologię, geografię i historię sztuki na poziomie zaawansowanym. Po ukończeniu Eton, zrezygnował na rok z kontynuowania nauki. Wziął w tym czasie udział w obozie British Army w Belize. Później został wolontariuszem Raleigh International w południowym Chile.

książę william

William do dziś wspomina ze wzruszeniem ciepło jakim codziennie odbarowywała go Diana. Nigdy nie pozwoliła, by relacja z jakimkolwiek mężczyzną stała się ważniejsza niż kontakt z dziećmi.

książę william

Małżeństwo rodziców Williama nigdy nie było szczęśliwe. Jak okazało się dopiero po latach, w ich życiu stale była obecna pierwsza miłość księcia Karola - Camila. Diana zdradziła męża po raz pierwszy w 1986 roku, z oficerem Jamesem Hewittem. Ich romanst trwał aż do 1991 roku i został opisany szczegółowo w autobiografii wojskowego. Rozwód Diany i Karola orzeczono w 1996 roku. Wkrótce potem światło dzienne ujrzały kolejne romanse Diany, między innymi z milionerem Dodim Al-Fayedem.

książę william

31 sierpnia 1997 r.  Diana i jej ówczesny towarzysz Dodi Al-Fayed, zmarli śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym w Paryżu. Zginęła zaledwie kilka dni po spędzonych razem z Willem i Harrym wakacjach w południowej Francji, w rezydencji swojego partnera. Obaj książęta przebywali wówczas razem z królową w zamku Balmoral. Na pogrzebie Diany książę Wilhelm w towarzystwie ojca i brata, szedł za trumną od Pałacu Buckingham aż do Westminster Abbey.

książę william

W 1991 roku książę dokonał swojego pierwszego oficjalnego wystąpienia. Otrzymał wówczas mnóstwo podarunków od tłumów przybyłych do Walii, by ujrzeć młodego księcia.

książę william

Po zakończeniu przerwy w edukacji w 2001 r. książę rozpoczął naukę na Uniwersytecie w St Andrews w Szkocji. Naukę rozpoczął od kursu historii sztuki, ale później zmienił przedmiot na geografię.  Tam poznał swoją żonę – Kate Middleton.

książę william

Kończąc uniwersytet William uzyskał stopień magistra sztuk pięknych wyższej drugiej klasy, co jest najlepszym akademickim wynikiem osiągniętym przez następcę brytyjskiego tronu. Podczas nauki książę używał imienia William Wales.

książę william

William zawsze świetnie potrafił godzić swoje pasje o obowiązkami szkolnymi oraz państwowymi. W wolnych chwilach uwielbiał uprawiać sporty, w oficjalnych sytuacjach godnie reprezentował dwór i królową.

książę william

W styczniu 2006 r. książę wstąpił do Royal Military Academy w Sandhurst. 15 grudnia 2006 r. ukończył Akademię i otrzymał stopień podporucznika.

książę william

16 listopada 2010 r. Clarence House poinformowało o tym, iż książę oświadczył się Kate Middletton podczas ich wspólnych, październikowych wakacji w Kenii.

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2012 17:06
Wydaje się być niegłupim facetem. Oby lepiej mu wyszło na tym świecie, niż jego mamie... Trzymam kciuki!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 23:30
Tutaj wpisz treść komentarza do Metamorfozy Księcia Williama - słodki DZIECIACZEK, śliczny nastolatek, przystojny mężczyzna (Dużo ARCHIWALNYCH zdjęć!)...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 21:12
kurcze, Whiliam i Harry są takimi przystojniakami, a ich ojciec jest taki brzydki... ;//
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 18:48
wciskasz po kolei te glupie cyferki zeby przewinac strone i jeszcze za kazdym razem trzeba wylaczac jakas durna reklame mozna zwariowac!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 17:05
Ja tam zawsze wolałam Harrego...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie