Brad i Angelina z dzieciaczkami: Dookoła świata, wszędzie ze słodką zgrają ♥

Rozbrajające zdjęcia z podróży Brada, Angeliny i ich wesołej gromadki! Od NY, przez Paryż, aż po Namibię.
Brad i Angelina z dzieciaczkami: Dookoła świata, wszędzie ze słodką zgrają ♥
20.01.2012

Angelina Jolie i Brad Pitt to nie tylko najpiękniejsza para na świecie, ale także zapracowani rodzice sześciorga maluchów. Ich gromadka sukcesywnie się powiększa, a ostatnio pojawiły się nawet plotki o kolejnej ciąży Angie. Podobno aktorka jest w 3. miesiącu, jednak do tych plotek  trzeba podejść z należytym dystansem. Od narodzin bliźniąt Vivienne i Knoxa media bowiem, z zadziwiającą regularnością, obwieszczają światu piorunującą informację o domniemanym błogosławionym stanie aktorki. Do tej pory pogłoski się nie potwierdziły, ale... kto wie?

Oto, jak obecnie przedstawia się lista dzieci Jolie - Pitt:

Maddox Chivan - 11 lat

Pax Thien - 8 lat

Zahara Marley - 7 lat

Shiloh Nouvel - 6 lat

Vivenne Marcheline - 4 lata

Knox Leon - 4 lata

Mimo że dla wielu rodziców posiadanie tylu dzieciaków stanowiłoby przeszkodę w karierze, to dla Angie i Brada nie ma rzeczy niemożliwych! Gdy jedno z nich otrzymuje ciekawą propozycję zawodową, po prostu przeprowadzają się na pewien czas w okolice planu filmowego. Nawet gdyby wiązało się to z podróżą na inną szerokość geograficzną. Zasada jest tylko jedna: gdy Brad akurat pracuje, wtedy Angelina robi sobie wolne i odwrotnie. Sielanka? Tak to przynajmniej wygląda z boku...

brangelina

Przystanek: Budapeszt

Podczas gdy Angelina kończyła tu pracę nad swoim reżyserskim debiutem (dramatem wojennym "In the Land of Blood and Honey"), dziećmi zajmowali się rodzice Brada - Bill i Jane Pitt.

brangelina

Przystanek: Londyn

Kiedy Brad spędzał niemal całe dnie i noce na planie filmu "World War Z", Angie zostawiała synów pod opieką dziadków, aby spędzić trochę czasu wyłącznie z córeczkami. W brytyjskiej stolicy zwiedzały muzea i robiły zakupy!

brangelina

Przystanek: Nowy Orlean

Cała rodzina w komplecie! Mimo że w marcu 2011 roku Brad był zajęty pracą na planie thrillera "Cogan's Trade", dbał o to, aby regularie widywać się z dziećmi i piękną ukochaną.

brangelina

Przystanek: Budapeszt

Angie i Brad starają się łączyć sprawy zawodowe z życiem rodzinnym. Nawet jeśli tworzenie nowego filmu wymaga podróży na drugi koniec świata, nie wahają się ani chwili. Pakują dzieci do samolotu i podejmują nowe wyzwanie!

brangelina

Przystanek: Paryż

Mały Knox jest zachwycony zimowym klimatem francuskiej stolicy, ale najbardziej cieszy go fakt, że ma mamę tylko dla siebie!

brangelina

Przystanek: Tokio

Gdy rodzina Jolie-Pitt pojawia się na którymś z lotnisk, zawsze wzbudza niemałą sensację! Tak dużej grupy nie da się bowiem ani dobrze ukryć, ani z nikim pomylić. Na szczęście, dzieci przyzwyczaiły się już do nieustannej obecności paparazzi.

brangelina

Przystanek: Namibia

To miejsce ma szczególne znaczenie dla Angeliny i Brada. W Namibii przyszło bowiem na świat ich pierwsze biologiczne dziecko - Shiloh.

brangelina

Przystanek: Londyn

Mała Vivienne różni się od swojej starszej siostry Shiloh. Uwielbia sukienki i lalki, podczas gdy pierworodna córka Brada i Angelina kocha chłopięce zabawki, a od słodkich kreacji woli... spodnie!

brangelina

Przystanek: Nowy Jork

W grudniu Angelina wybrała się wraz ze swoimi córeczkami do kultowego nowojorskiego sklepu z zabawkami - FAO Schwarz .

brangelina

Przystanek: Nowy Jork

Zahara to typowa mała dama, podczas gdy Shiloh jest zafascynowana światem zbroi i mieczy. Mimo to, dziewczynki świetnie się ze sobą dogadują!

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 23:24
ja myslalam,ze oni dorosle dzieci maja wkoncu sa juz grubo po 40stce ,ciaza w tym wieku litosci
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2012 04:41
SZKPODA ZE ZAPOMNIELISCIE DODAC O SZTABIE LUDZIE KTORZY ZNIMI PODROZUJA...CZYLI OPIEKUNKAMI DO DZIECI, KUCHARZAMI, SPRZATACZKAMI,SZOFERAMI ITD ITD...WIEC BEZ PRZESADY Z TYM ZAPRACOWANIEM BO WIEKSZOSC RZECZY JAK GOTOWANIE ITP I CALA RESZTA PRZY DZIECIACH ZAJMUJA SIE ZATRUDNIONE DO TGEO OSOBY WIEC DARUJCIE SOBIE PISANIE TAKICH GLUPOT!!!!!!!!!!!!!! ONI NIE ZYJA JAK PRZECIETNA RODZINA TO CHYBA WIADOMO PRAWDA???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2012 01:05
na 9 zdjęciu dzieci wyglądają jak powklejane z innych zdjęć..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 23:12
Można mówić co się chce ale odnoszę wrażenie że te dzieci są zadbane lecz nie do tego stopnia żeby były rozpuszczone i zepsute. Życzę im jak najlepiej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2012 21:19
Oczywiście Papilot fruwa w obłokach...bo przecież każda z nas może sobie strzelić nawet z 15 dzieci, ja będę pracować, mąż nie, a później na odwrót, jak coś to kupimy chałupę na Hawajach- groszowe sprawy :) nie ogarniam nikogo w tej redakcji :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo