Suri Cruise: Najbardziej ROZPUSZCZONE & ROZWYDRZONE dziecko 2011?

Suri brakuje tylko małych, czerwonych różków. Mamy naprawdę mocne zdjęcia. Nie pożałujecie!
Suri Cruise: Najbardziej ROZPUSZCZONE & ROZWYDRZONE dziecko 2011?
16.12.2011

Zagadka: Kto to jest – nosi różowe futro, buty na obcasach od Christiana Louboutina robione na zamówienie, jedwabne sukienki i kolorowe kapelusze? Nie, nie mówimy o leciwej damie z milionami euro na koncie, ale o 5-letniej Suri Cruise, córeczce Katie Holmes.

Jej tatuś, Tom, gorliwy scjentolog, nakazał wychowywać dziewczynkę zgodnie z zasadami obowiązującymi w sekcie. Oznacza to miedzy innymi brak kontaktów z rówieśnikami, zakaz mówienia jej "nie" i traktowanie dziecka jak dorosłą, świadomą osobę.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dziewczynka jest najwyraźniej rozwydrzoną, kapryśną i wiecznie niezadowoloną strojnisią z zachciankami niestosownymi dla wieku. Mamy naprawdę porażające zdjęcia…

suri cruise

Co z tego, że sukienka pochodzi z dziecięcej linii znanego projektanta i kosztowała majątek? Suri się nie odmawia. Zresztą jak tu odmawiać, skoro Suri nikogo nie prosi o zgodę na wbiegnięcie do oceanu w ubraniu!

 

suri cruise

Obłąkańcze spojrzenia, złośliwe miny, wredne gesty – oto cała Suri! 5-latka uwielbia drażnić się z biegającymi za nią krok w krok paparazzi.

Przekąska podczas spaceru? Mała Suri ceni sobie nietuzinkowe kulinaria. Ostatnimi czasy często raczy się żelkami… w kształcie penisów! Katie nie ma nic przeciwko temu – najwyraźniej wychodzi z założenia, że edukację seksualną należy zaczynać jeszcze w kołysce!

suri cruise

Biały, flanelowy kocyk to najwierniejszy przyjaciel izolowanej od rówieśników Suri. Co prawda nie można z nim porozmawiać, ale sprawdza się doskonale w roli długiej sukienki lub parawanu osłaniające dziwne kostiumy. Jako, że panience Cruise się nie odmawia, była widziana już nawet w przebraniu biedronki…

suri cruise

Kiedy Katie idzie na zakupy, Suri zawsze pałęta się gdzieś w pobliżu. Wyobrażamy sobie wściekłość pracowników luksusowych butików, na których oczach mała niszczy pantofelki warte kilka tysięcy euro!

suri cruise

Suri chce kawkę? Ależ oczywiście! Każdy ma prawo do odrobiny pobudzającej ciało i umysł kofeiny. Oczywiście musowo ze Starbucksa, w hipsterskim, papierowym kubku.

suri cruise

Każdy ma również prawo do własnych pieniędzy na prywatne wydatki. Mała Suri też. Koszta nie grają roli, gdy chodzi o zaspokajanie priorytetowych potrzeb. A że pieniądze zwykle nosi się w portfelu, trzeba mieć go w co włożyć. Dziecięca sakiewka to żadna atrakcja, gdy można sobie zażyczyć normalnych rozmiarów torbę z regularnej kolekcji.

suri cruise

Suri nosi ubranka wyłącznie od projektantów. Miała już kreacje z dziecięcych linii praktycznie każdego posiadającego je domu mody. Ostatnio gustuje w D&G. Z katalogiem kolekcji Junior praktycznie się nie rozstaje. Podobnie jak ze smoczkiem, który Katie oraz niania zawsze muszą mieć na podorędziu!

Polecane wideo

Komentarze (191)
Ocena: 5 / 5
cvbgfb (Ocena: 5) 21.02.2013 09:19
przeciez jak pojdzie pozniej do szkoly to nie bedzie umiala nic a inne dzieci ja zgnoja i taki bedzie final
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2012 11:30
szkoda dziecka to wszystko co można powiedziec o tej małej bo już dziś jest skazana na samotnośc bo kto wytrzyma z takim człowiekiem gdzie liczyą sie tylko własne korzyści , kasa, i wygląd.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 15:25
przecież Ona może mieć problemy z kręgosłupem później..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 15:00
XiHstA ssmgnihdcolc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2012 19:53
przyznaje ze artykul jest napisany z duza przwsada - na wyrost. Jednak nie zmienia faktuze jest paskudnym bachorem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie