Tajemnice związków gwiazd

Odkrywamy tajemnice szczęśliwych związków gwiazd.
Tajemnice związków gwiazd
23.11.2011

Zastanawiasz się, czy istnieje sekret na związek pełen ciepła, miłości i szczęścia? Naukowcy są pewni, że tak. Jedni twierdzą, że receptą jest dobre wykształcenie i późne małżeństwo. Inny eksperyment przeprowadził natomiast dr John Gottman. W swoich badaniach dowiódł, że gwarancją udanego życia we dwoje jest codzienne okazywanie sobie troski i opieki. Zdaniem dr. Johna Gottmana szczęśliwe pary to te, które pięć razy częściej okazują pozytywny stosunek do partnera niż negatywny. Dla związku ważne jest również docenianie pozytywnych cech partnera. Tę wiedzę najwyraźniej posiadły niektóre gwiazdy – żyjące w długoletnich, harmonijnych związkach. Okazuje się, że prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać nawet rozłąkę, bycie na językach czy intensywny tryb życia.

Heidi Klum i Seal

Tworzą jeden z najszczęśliwszych związków wśród celebrytów. Małżeństwem są od ponad sześciu lat i wciąż zachowują się jak wzorowa para. Jednak zanim się poznali, ich życie – przynajmniej to uczuciowe – nie było usłane różami. Schodzili się i rozstawali ze swoimi wcześniejszymi partnerami, a kiedy się poznali, Heidi była w ciąży. Dziś tworzą zgrany, dopasowany duet. Jaką mają receptę na sukces w miłości? Jak często wyznają w wywiadach, wciąż pielęgnują swój związek. Chodzą na randki i świetnie czują się w swoim towarzystwie, więc nie ma mowy o rutynie. Poza tym dbają o ciepło domowego ogniska, celebrują chwile spędzane z dziećmi. I przede wszystkim, bardzo się kochają. Dlatego co roku odnawiają przysięgę małżeńską w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Uczuć nigdy dosyć!

Celine Dion i Rene Angelil

Dzieli ich aż 26 lat, a mimo to od ponad 20 lat są szczęśliwą parą (w tym małżeństwem od 17 lat). Zresztą, wydaje się, że Celine i Rene byli na siebie skazani. Angelil został opiekunem artystycznym przyszłej gwiazdy, kiedy ta miała zaledwie 13 lat! Po dziesięciu latach związali się ze sobą. Ich małżeństwo miewało trudne momenty – Rene Angelil niedługo po ślubie zachorował na raka gardła, oskarżono go również o molestowanie seksualne. Przez wiele lat nie udawało im się również powiększyć rodziny. Dopiero po rewolucyjnych kuracjach i zastrzykach hormonalnych Celine udało się zajść w ciążę. Jednak po sześciu latach piosenkarka znowu nie mogła zajść w ciążę. Dopiero pod koniec października ubiegłego roku Kanadyjka urodziła bliźniaki. Wszyscy, którzy znają tę parę, wiedzą, że Rene Angelil świata nie widzi poza swoją żoną. Z kolei ona wciąż powtarza, że mąż jest jej połówką jabłka, opiekunem, partnerem, księciem z bajki i... księgowym. Słowem: ideał.

związki gwiazd

Melanie Griffth i Antonio Banderas

To była miłość od pierwszego wejrzenia – twierdzi Melanie Griffth. Poznali się w 1995 roku na planie filmu „Zbyt wiele”. W maju następnego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Przeżyli ze sobą tyle lat w miłości i harmonii, bo zawsze mogą liczyć na wsparcie partnera. Melanie Griffth w wielu wywiadach podkreślała, że mąż nigdy nie zostawił jej w trudnych chwilach. Nawet kiedy aktorka trafiła na odwyk, Antonio powiedział, że nie może opuścić swojej ukochanej w tak trudnym dla niej momencie. – Ja i dzieci będziemy ją mocno wspierać – zapewnił Banderas. I słowa dotrzymał. Udało im się nawet wyjść obronną ręką z oskarżeń, że ich związek się rozpada. Banderas uciął dyskusje na temat swojego małżeństwa słowami: – Nie mam zamiaru rozwodzić się z żoną, bo jestem z nią szczęśliwy.

Vanessa Paradis i Johnny Depp

Od 13 lat są nierozłączni, mimo że żyją bez ślubu i – jak twierdzą – nie zamierzają się pobrać. Najwyraźniej wiedzą, co mówią, bo tworzą jeden z najtrwalszych i najszczęśliwszych związków Hollywood. Depp twierdzi, że dzięki spotkaniu z Vanessą poczuł się, „jakby po nocnym koszmarze obudził się w piękny, słoneczny poranek”. Szybko, bo zaledwie po trzech miesiącach, Vanessa była już w ciąży. Teraz są rodzicami dwójki dzieci. Zgodnie przyznają, że jest między nimi dużo szacunku, przyjaźni i wzajemnego podziwu. Ale dają sobie również przestrzeń, co ich zdaniem sprawia, że nigdy nie mogą się sobą nacieszyć. Nieustannie dbają o swój związek, a kiedy są razem, wykorzystują ten czas najlepiej, jak potrafią. I nie rozmawiają wtedy o pracy, a telefony po prostu wyłączają.

związki gwiazd

David i Victoria Beckham

Miewali słabsze i lepsze chwile, niejednokrotnie media obwieszczały rychły koniec ich związku. Tymczasem oni od ponad 12 lat są w szczęśliwym małżeństwie i mają czwórkę dzieci. Nawet kiedy cały świat rozpisywał się o rzekomych zdradach Davida, Victoria stanowczo podkreślała, że ich związek ma solidne podstawy, a jest to – przede wszystkim – pokrewieństwo dusz. I że każdego dnia starają się odmienić rutynę codzienności. Ich magicznym dniem w ciągu tygodnia jest środa, kiedy to organizują dla siebie romantyczne randki i spędzają czas tylko we dwójkę. Dzięki temu, jak twierdzą Beckhamowie, w ich związku ciągle tli się żar, który był obecny między nimi, gdy się pobierali.

Monika i Robert Gawlińscy

Czas mija, a oni ciągle razem. I wciąż szczęśliwi! Ich małżeństwo trwa w najlepsze już od 24 lat. Jak udało im się tego dokonać? Przede wszystkim, ich związek przetrwał wiele trudnych chwil – zwłaszcza tę, gdy na trzy dni przed ślubem Robert Gawliński dowiedział się, że jest chory na nowotwór. Operacja na szczęście zakończyła się pomyślnie. Od tego czasu z powodzeniem dzielą ze sobą życie prywatne i zawodowe – Monika jest bowiem menedżerką Wilków. – Razem w pracy i razem w domu. To nasz patent na szczęście – wyznała Monika w jednym z wywiadów. Z kolei ich znajomi mówią: – Całe szczęście, że Robert ma u boku kogoś takiego. Teraz pieniądze bardziej się go trzymają, a kiedyś tylko się bawił i trwonił majątek.

Julia Wysocka

Zobacz także:

Zabawne gafy gwiazd

Niektórzy celebryci powinni się spalić ze wstydu...

Kim z zawodu są gwiazdy?

Wielu sławnym ludziom opłaciło się zaniedbanie nauki i postawienie na karierę.

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 13:11
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2011 03:38
TO ZE DAWID I VICTORIA SA RAZEM TO TYLKO DLATEGO ZE ONA ZACISKALA ZEBY I WYBACZALA MU JEGO SKOKI W BOK PRZEZ ZNIEGO WPADLA W ANOREKSJE BO CHCIALA BYC (WEDLUG NIEJ) IDEALNA WIEC NIE PRZESADZAJMY ZTYM SZCZESLIWYM ZWIAZKIEM!! A CO DO KLUM I SEALA TO RATUNKU 6 LAT WIELKIE MI OSIAGNIECIE TO PRAWIE NIC......WTEDY JETS JESZCZE PRAWDZIWY ZAR W ZWIAZKU ZA KOLEJNE 6 JEK BEDZIE TAK NADAL WTEDY MOZNA ICH PODZIWIAC!! SAMA JESTEM W ZWIAZKU 12 LAT I JEST BOSKO I MOGE POWIEDZIEC ZE TO MI SIE UDALO (ODPUKAC) ALE JAKOS DO OLTARZA NAM NIE SPIESZNO....MOZE KIEDYS...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2011 09:35
a brad i angel?????????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 21:21
a gdzie chris martin i gwyneth paltrow?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2011 19:01
GDZIE BEYONCE I JAY-Z?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie