Nietypowe zainteresowania gwiazd

Czym zajmują się celebryci w wolnych chwilach? Co ich interesuje? Pasje gwiazd z pewnością was zaskoczą.
Nietypowe zainteresowania gwiazd
28.08.2011

Każdemu z nas brakuje czasu. Nie wspominając już o celebrytach, którzy muszą go dzielić między występy, wywiady, przygotowania i inne projekty, w które się angażują. Wydawać by się mogło, że prowadząc tak szalony tryb życia, gwiazdy nie mogą mieć czasu na własne pasje i hobby. Nieprawda! Znane osoby pielęgnują swoje zainteresowania. O których mowa?

Michał Wiśniewski: poker

Jest nie tylko wielbicielem tej gry, ale również założycielem i prezesem Polskiego Związku Pokera. Pełniąc swoją funkcję, walczy o to, żeby poker traktowany był jako sport, a nie hazard czy przestępstwo. Chce nowelizacji ustawy hazardowej, która uznaje poker za hazard, przez co w naszym kraju nie są organizowane turnieje, nie można również sprzedawać ubiorów, kart czy żetonów do pokera. Wiśniewski – jako miłośnik pokera – walczy także o obniżenie podatku obrotowego od wygranych, który w Polsce sięga aż 25 procent.

Beyoncé: gry komputerowe

Piosenkarka dorastała, grając w kultową grę „Super Mario”. Do tej pory w wolnych chwilach uwielbia gry video, szczególnie z konsoli Nintendo Wii. Najbardziej lubi „Love Guitar Hero” czy kultowego „Tetrisa”. Nagrała nawet materiał do gry „Rhythm Heaven”. W Polsce podobną pasję co Beyoncé ma Agnieszka Chylińska, która przepada za... Simsami!

Brad Pitt: projektowanie wnętrz i architektura   

Przystojny aktor, życiowy partner Angeliny Jolie określa aktorstwo jako swój zawód, podkreślając, że projektowanie wnętrz oraz architektura zawsze były jego największą pasją. Wystarczy nadmienić, że Brad Pitt znalazł się wśród architektów pracujących nad wizerunkiem ekskluzywnego, ekologicznego kompleksu wypoczynkowego w Dubaju. Zaangażował się również m.in. w budowę przyjaznych środowisku apartamentowców w Nowym Orleanie.

mucha

Anna Mucha: samochody terenowe

Choć jest drobna i szczupła, uwielbia mocne maszyny, które mają 200 koni mechanicznych pod maską. Pasją aktorki Anny Muchy są rajdy samochodami terenowymi. Ją samą często można zobaczyć w off-roadowym jeepie wranglerze. Pasją ponoć zaraził ją były chłopak, Kuba Wojewódzki.

Steven Seagal: muzyka

Znany aktor kina akcji, gdyby nie grał w filmach, najprawdopodobniej koncertowałby po świecie. Gra na gitarze, komponuje piosenki. Nagrał nawet dwa albumy. Przed pięcioma laty, ze swoim zespołem Thunderbox, wypromował swoją płytę w Stanach Zjednoczonych i Europie. Grał m.in. z Richiem Samborą, Jamesem Burtonem czy Taj Machal. W 2009 roku Steven Seagal zagrał w naszym kraju... nie, nie w filmie, a na koncercie podczas Warsaw Summer Jazz Days.

Edyta Jungowska: wydawnictwo

Znudzona aktorstwem siostra „Bożenka” z serialu „Na dobre i na złe” postanowiła założyć własną firmę wydającą... audiobooki Astrid Lindgren, autorki znanych książek o Pippi Langstrumpf (Pippi Pończoszanka). – Moje wydawnictwo jest cudem na skalę światową. Nie dość, że niedochodowe, to jeszcze maksymalnie stresogenne – żartuje Edyta Jungowska.

Sylvester Stallone: malowanie

To kolejny wielki aktor kina akcji, który wolny czas po szaleństwach na planie spędza... malując obrazy. I to od 35 lat! W marcu dzieła słynnego Rambo można było obejrzeć w Galerie Gmurzynska w St. Moritz na wystawie „Sylvester Stallone – 35 years of painting”. Co ciekawe, aktor znajduje nabywców na swoje obrazy. Jedna z galerii sztuki za animowaną karykaturę samego siebie zapłaciła Stallone’owi – bagatela – 50 tys. dolarów! Inne jego dzieła osiągają podobną kwotę.

demi moore

Demi Moore: zabawki

Trzeba przyznać, że to nietypowe hobby. Słynna aktorka jest wprost uzależniona od kolekcjonowania... pluszowych małp, a także innych maskotek. W swojej kolekcji ma około 3 tys. artystycznych lalek, nie licząc setek Barbie. Swoje zabawki kupuje zwłaszcza na pchlich targach.

Marek Kondrat: wino

Mistrz ekranu od lat z pasją poświęca się przemysłowi winiarskiemu. Przed paroma laty uruchomił sklep „Winarium” sprzedający wina z całego świata. W Polsce otwartych jest już kilkanaście sklepów pod tym szyldem. Są to wina – jak mówi sam Marek Kondrat – na każdą kieszeń. Kilka miesięcy temu Polskę obiegła informacja, że słynny aktor kupił nawet winnicę w Hiszpanii! Już wiadomo, że każda pasja może dawać miliony…

Grażyna Wolszczak: joga

Polska aktorka twierdzi, że to jej sposób na zdrowe życie. Pewnie dlatego w wieku 53. lat może się pochwalić nienaganną figurą i świetną kondycją. Grażyna Wolszczak uprawia jogę od sześciu lat. Poza tym aktorka dużo pływa i odwiedza saunę. Nic, tylko pozazdrościć!

Więcej ciekawostek w artykule o zaskakujących faktach z życia gwiazd.

Ewa Podsiadły

Zobacz także:

Kim z zawodu są gwiazdy?

Sprawdź, czym tak naprawdę powinni zajmować się celebryci.

IDENTYCZNE GWIAZDY: Oni są naprawdę do siebie podobni! (PORÓWNAJ)

Kim Kardashian i Nicole Scherzinger, Jennifer Garner i Hilary Swank – gwiazdy nawet wśród celebrytów mają swoje sobowtóry.

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2011 20:27
straszne..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2011 23:28
jedyne co tu jest ewentualnie nietypowe to pluszowe małpy..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2011 23:16
Zabawki! :D Demi wolno, a 'szarak' by usłyszał że powinien dorosnąć...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2011 22:39
Beyonce, szacun. gry nintendo ftw!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2011 22:20
Mnie się podoba architektura, muzyka, malarstwo i winiarstwo (albo jakoś tak) ;p Ale hobby to hobby a nie nietypowe zainteresowania ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie