10 najatrakcyjniejszych Europejek: Dziedziczki rodzinnych fortun, księżniczki, nastoletnie gwiazdy, córki milionerów

Wkraczają w dorosłość, posiadając szlachetne tytuły, znakomite nazwiska, majętnych rodziców, wyjątkową urodę albo wybitny telent. O kim mowa?
10 najatrakcyjniejszych Europejek: Dziedziczki rodzinnych fortun, księżniczki, nastoletnie gwiazdy, córki milionerów
04.08.2011

Dysponują wszystkim, na co potencjalny kandydat na męża może zwrócić uwagę. Są piękne, wykształcone, utalentowane i dobrze urodzone. Niektóre pochodzą ze znanych, zamożnych rodzin lub mogą pochwalić się królewskim tytułem. Inne, mimo młodego wieku, zrobiły fenomenelną karierę. Wszystkie łączy jedno: niekwestionowana atrakcyjność i godny pozazdroszczenia posag.

Madeleine Thérèse Amélie Joséphine, księżna Halsingland i Gastrikland

Madeleine Thérèse Amélie Joséphine, księżna Halsingland i Gastrikland

Nie, to nie korona Miss World. Madeleine jest trzecia w kolejce do szwedzkiego tronu. Rok temu księżniczka zerwała zaręczyny i od tego czasu pozostaje wolna. Ręce zacierają matki i ojcowie europejskich książąt - to doskonała kandydatka na żonę! Działa charytatywnie oraz realizuje się na polu sportowym - uwielbia jazdę konną.

missoni

Margherita Missoni

Przed Wami 28-letnia spadkobierczyni fortuny rodziny Missoni, założycieli domu mody, który zasłynął głównie z doskonałych dzianin. Dorastała pod czujnym okiem bliskich na włoskiej wsi, ale weekendy spędzała od najmłodszych lat w Mediolanie - włoskiej stolicy mody. Do dziś wraca tam często z Nowego Jorku, w którym ukończyła kilka lat temu filozofię. Jako twarz rodzinnej marki, regularnie pojawia się nie tylko na modowych imprezach i pokazach, ale także w kampaniach reklamowych.

Eva Hewson

Eva Hewson

Ta 19-letnia brunetka, która od niedawna stawia pierwsze kroki w showbiznesie, jest córką Bono - lidera U2. Zespół tylko w tym roku zarobił 195 mln dolarów, co stawia ojca naszej bohaterki w czołówce najzamożniejszych gwiazd. W maju gościła na festiwalu w Cannes, gdzie do zdjęć pozowała u boku Seana Penna, z którym zagrała w filmie This must be the place. Spotykała się z niezbyt znanym aktorem amerykańskim, Jamesem Lafferty. Obecnie... do wzięcia!

Beatrycze Elżbieta Maria Mountbatten-Windsor

Beatrycze Elżbieta Maria Mountbatten-Windsor

Bliska kuzynka księcia Williama ostatnimi czasy zasłynęła dziwacznym kapeluszem, który włożyła na jego ślub. Jest piąta w kolejce do brytyjskiego tronu i ma spore archiwum w brytyjskich gazetach brukowych. 23-latka uwielbia bowiem imprezować w towarzystwie zamożnych nastolatków, niejednokrotnie łamiąc zasady dworskiej etykiety. Miły kawaler poszukiwany!

Charlotte Marie Pomeline Casiraghi

Charlotte Marie Pomeline Casiraghi

25-letnia piękność, czwarta w kolejce do tronu Monako. Media ją uwielbiają, nie tylko dlatego, że jest wnuczką legendarnej Grace Kelly. Listę najlepszych europejskich partii okupuje odkąd skończyła 16 lat. Magazyn Vanity Fair okrzyknął ją jedną z najlepiej ubranych Europejek. Na co dzień bawi się dziennikarstwem - pisała między innymi dla The Independent.

Lourdes Maria Ciccone Leon

Lourdes Maria Ciccone Leon

15-letnia córka Madonny etap brzydkiego kaczątka ma już za sobą. Dziś olśniewa urodą i sama zarabia pieniądze, będąc wspólwłaścicielką koncernu odzieżowego, produkującego ciuchy dla nastolatek. Jest jedną z najmłodszych bywalczyń wystawnych bankietów po oscarowej gali oraz kolekcjonerką kosztownej biżuterii, którą kupuje jej mama. Przed nią świetlana przyszłość. Z kim zechce ją dzielić?

Natalia Vodianova

Natalia Vodianova

Ma 29 lat, 15 milionów funtów na koncie, trójkę uroczych dzieci, ugruntowaną pozycję w świecie mody i jedno małżeństwo za sobą. Od czerwca jedna z topowych modelek świata jest znowu wolna! Co prawda kręci się wokół niej brytyjski finansista, Sasha Pesko, ale nie wróżymy temu romansowi przyszłości...

nicole soszyńska

Nicole Soszyńska

Na zakończenie zostawienia polski akcent - 24-letnia córka właścicielki firmy kosmetycznej Euro Fragrance, Doroty Soszyńskiej - Nicole. Dziewczyna piękna, wyształcona i zaradna życiowo. Kilka lat temu była twarzą firmy swoich rodziców, później wyjechała do Paryża studiować architekturę. Zna angielski, francuski i hiszpański. Mimo, że mogłaby zrobić błyskotliwą karierę biznesową pod czujnym okiem matki, woli realizować się w innych branżach. Rodzinny majątek panny Nicole szacuje się na 320 ml złotych.

Maria Laura Zita Beatrix Gerhard

Maria Laura Zita Beatrix Gerhard

Jest dziedziczną księżniczką Austria-Este, cesarską księżniczką Austrii, królewską księżniczką Węgier i Czech oraz księżniczką Belgii, gdzie jest ósma w kolejce do tronu. Jej matka, księżniczka Astrid, pilnie strzeże prywatności swej 22-letniej córki, więc o jej życiu osobistym niewiele wiadomo. Znalezienie jakiegokolwiek kompromitującego zdjęcia błękitnokrwistej Marie jest wprost niemożliwością! Wiadomo jedynie, że dziewczyna studiuje sinologię na uniwersytecie w Londynie, a każdą wolną chwilę spędza w Chinach, szlifując język.

emma watson

Emma Watson

Ma tylko 21 lat, a już zdążyła zgromadzić majątek wart 24 mln funtów! Popularność i pieniądze przynosła jej rola Hermiony, koleżanki Harrego Pottera oraz seria kampanii reklamowych Burberry. Sława jednak nie uderzyła jej do głowy i już będąc niekwestionowaną gwiazdą rozpoczęła studia na uniwersytecie Brown w USA. Będąc 14-latką zasiadała w jury prestiżowego konkursu filmowego. Nie ma chłopaka. 

Komentarze (47)

Ocena: 5 / 5
ehh patologia (Ocena: 5) 30.07.2013 12:26
Rozumiem jak ktoś sam osiągnie coś, np jak ta Hermiona czyli Emma Watson, ona jest i ładna i w ogołe zdolna. A to że mi tu pokażą jakąś córeczkę Bono o której pierwszy raz słysze to co z tego? Ona pewnie tylko umie pozować. Bo przyszłość ma zapewnioną. Wozi się z kasą jak bogaczka a gówno zrobiła
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2011 13:29
stgP91 tzmjmccybibc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 18:08
mQgcC2 kedvoafdxsxr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 01:50
You mean I don't have to pay for expret advice like this anymore?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2011 09:02
Może niektóre z nich są piękne ale do brazylijek nie maja podejścia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo