Która gwiazda ma najładniejszy ciążowy brzuszek? Jessica Alba & Carla Bruni & inne przyszłe mamy

Ciężarne gwiazdy nie boją się pokazywać zaokrąglonego brzuszka na plaży!
Która gwiazda ma najładniejszy ciążowy brzuszek? Jessica Alba & Carla Bruni & inne przyszłe mamy
23.07.2011

W wyższych sferach (nie tylko w Los Angeles!) trwa prawdziwy baby boom. Seksowne mamy Hollywood udowadniają, że w ciąży można wyglądać kwitnąco nawet w bikini! Która z ciężarnych gwiazd wygląda najlepiej? Czekamy na Wasze opinie!

Toni Collette

Toni Collette

Australijska aktorka starała się prowadzić normalne życie do ostatniego dnia przed porodem. Gdy była w 8. miesiącu ciąży paparazzi przyłapali ją podczas plażowania w Sydney. Zaledwie miesiąc później Toni i jej mąż David Galafassi świętowali narodziny drugiego dziecka - chłopca imieniem Arlo. 

Carla Bruni

Carla Bruni

We francuskich mediach ostatnio pojawiła się informacja, że francuska Pierwsza Dama spodziewa się bliźniąt. Na razie trudno jest jednoznacznie orzec, czy to prawda, mimo że Carla pokazała się w samym bikini na terenie letniej rezydencji swojego męża.

Kate Hudson

Kate Hudson

Pod koniec marca, czyli cztery miesiące przed narodzinami swojego drugiego syna, aktorka chwaliła się  zaokrąglonym brzuszkiem na meksykańskiej plaży w Los Cabos. Wyglądała kwitnąco!

jessica alba

Jessica Alba

Już w pierwszej ciąży aktorka lubiła mocno eksponować brzuszek, więc i tym razem nie mogło być inaczej! Aby zrelaksować się przed drugim porodem młoda mama wybrała się wraz z mężem Cashem Warrenem oraz 3-letnią córeczką Honor Marie na urlop do Meksyku. 

Tori Spelling

Tori Spelling

Przez cały okres trzeciej ciąży aktorka odpoczywa i podróżuje po świecie wraz z dwójką starszych dzieci - 4-letnim Liamem oraz 3-letnią Stellą. Podczas ostatniego wypadu na plażę w Malibu towarzyszył jej

selma blair

Selma Blair

Aktorka pokazała się w samym bikini na plaży w Malibu miesiąc po tym, jak oficjalnie przyznała, że spodziewa się dziecka. Jej partnerem jest projektant mody Jason Bleick.

Polecane wideo

Komentarze (59)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2011 16:26
M1PEKz jskwdejcqxtd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 19:55
feuVyh wgrztwaiutrc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2011 11:28
I want to send you an award for most helpful internet wiretr.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2011 18:41
aaalba. ; )))))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 23:21
Zdecydowanie Colette
odpowiedz

Polecane dla Ciebie