Zobacz, jak będą wyglądały dzieci Kate i Williama! MAMY WIZUALIZACJĘ

Psychologowie z uniwersytetu, który ukończyli nowożeńcy, stworzyli wizualizację twarzy ich przyszłych dzieci. Krążą bowiem słuchy, że Catherine jest w drugim miesiącu ciąży!
Zobacz, jak będą wyglądały dzieci Kate i Williama! MAMY WIZUALIZACJĘ
13.05.2011

Kate (a właściwie Jej Wysokość Catherine)  i William to najgorętsza para ostatnich dni. Ich londyński ślub wyprawiony z iście królewskim rozmachem obejrzało pół świata, z czego znaczna większość z nutą zazdrości skierowaną pod adresem przyszłej królowej. Przed kilkoma dniami świat obiegła zaskakująca plotka o rzekomej ciąży panny młodej – podobno w czasie uroczystości zaślubin była już w drugim miesiącu.

Domniemane potomstwo książęcej pary budzi podobne emocje jak kolejne ciążę państwa Beckham. Kilka tygodni temu pokazaliśmy Wam genialną wizualizację twarzy pierwszej córeczki Posh Spice. Dziś pora na komputerowe dzieło psychologów z Uniwersytetu St Andrews, który Will i Kate ukończyli.

David Perrett i Amanda Hahn już od lat prowadzą badanie dotyczące cech twarzy. Nic więc dziwnego, że wzięli pod lupę rysy najpiękniejszej brytyjskiej pary wypoczywającej obecnie na Seszelach.  Jak podaje serwis Odkrywcy.pl, aby uzyskać obraz wyglądu twarzy dzieci książęcej pary naukowcy wyodrębnili szczegóły rysów twarzy przyszłych rodziców, m.in. kwadratowy podbródek księcia Williama czy wyraziste brwi Kate Middleton. Przygotowano wersję męskiego odpowiednika Kate, jej „brata bliźniaka” oraz żeńskie odbicie twarzy Williama, aby uzyskać komplet wariantów fenotypowych, czyli tego jak obecność konkretnych genów przejawi się w wyglądzie.

Efekt ich pracy poniżej... Nas jednak chyba bardziej intryguje, jak wyglądałyby dzieci Harrego i Pippy – najpiękniejszych gości na wielkim ślubie…

Natasza Lasky

Zobacz także:

Kate i Will: Jak rozkwitał ich związek? FOTOGALERIA

Media przewidują, że książę i Kate wkrótce się rozwiodą? Ciąży nad nimi klątwa!

Polecane wideo

Komentarze (41)
Ocena: 5 / 5
magda podyma (Ocena: 5) 28.05.2015 16:19
To szczenśliwa rodzinka nie jak moja muj monrz bije dzieci to straszne co nie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:00
YYKGVd ltrcxbzbkurs
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 21:23
nSQFDF sngvkwbnxxmp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 11:09
CI7naG zeveyqxzinmz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:51
JBdTnT hsopzrsjmhfg
odpowiedz

Polecane dla Ciebie