Bridget Jones czy Bridget Bones? Renee Zellweger po prostu nie potrafi się zdecydować!

Postanowiłyśmy prześledzić skoki wagowe sławnej aktorki. W jakim rozmiarze prezentuje się najkorzystniej?
Bridget Jones czy Bridget Bones? Renee Zellweger po prostu nie potrafi się zdecydować!
08.05.2011

Kiedy Renee Zellweger pojawiła się kilka dni temu na Oskarach Mody w Nowym Jorku, wszyscy dyskutowali o jej muskularnej sylwetce równie mocno, jak o zjawiskowej kreacji. Nic dziwnego – figura filmowej Bridget zmienia się równie szybko, jak jej role w superprodukcjach.

Aktorka dwukrotnie przytyła blisko 10 kilogramów, aby wiarygodnie wypaść w roli pulchnej panny Jones. Po zakończeniu zdjęć do filmu natychmiast przechodziła na drakońską dietę i w kilka tygodni wracała do rozmiaru zero. Mówi się jednak, że na wahania wagi Renee największy wpływ ma przede wszystkim jej życie osobiste i liczne zawirowania uczuciowe.

Prześledźmy zatem wszystkie skoki wagowe sławnej aktorki. W jakim rozmiarze prezentuje się najkorzystniej?

renee zellweger

- Gdziekolwiek jestem i cokolwiek robię, sport zawsze jest dla mnie priorytetem. Jestem od niego uzależniona – twierdzi filmowa Bridget. Poza bieganiem uprawia także jogę oraz pływa i jeździ na rowerze.

renee zelweger

Reitze, jeden z ekspertów fitness uważa, że duże skoki wagi są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. – Naprzemienne chudnięcie i tycie nie tylko ma druzgocący wpływ na nastrój i poczucie własnej wartości, ale może także prowadzić do spadku ciśnienia kwi – ostrzega.

renee zellweger

Umięśnione ramiona i barki Renee to zasługa treningów siłowych. Aktorka regularnie ćwiczy z ciężarkami, choć rzadko przyznaje się do tego w wywiadach. – Zellweger ma pięknie wyrzeźbione mięśnie grzbietowe. Przypominają odwróconą literkę V i prezentują się naprawdę imponująco – ocenia Reitze.

renee zellweger

Zdaniem Renee najlepszym sportem rzeźbiącym sylwetkę jest bieganie. Aktorka dziennie potrafi przebiec od 5 do 10 kilometrów, mimo że lekarz zabronił jej takiej formy aktywności ze względu na problemy z biodrem. – Będę biegać, dopóki nie zacznie mnie mocniej boleć – powtarza uparcie Renee.

renee zellweger

Filmowa Bridget Jones wysiłek fizyczny łączy z licznymi dietami. Jej ulubionym posiłkiem jest tuńczyk lub zimne mięso podane z sosem i surowymi warzywami. Aktorka przyznała się również publicznie, że od czasu do czasu stosuje dietę Atkinsa.

Polecane wideo

Komentarze (79)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 19:59
6
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2011 12:49
A to ciekawe co ! same zobaczcie www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2011 10:55
rozmiar 10 jest akurat
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2011 12:58
ludzie czego ona wybiera miedzy byciem słoniem a miedzy byciem patykiem? ja ci aktoreczko podpowiem SZCZUPLE WYBIERZ
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2011 03:23
ANI TAK NI TAK..... tu za chyda a tam za gruba.... bleh
odpowiedz

Polecane dla Ciebie