Tak będzie wyglądała pierwsza córeczka Victorii Beckham! Genialna wizualizacja na podstawie zdjęcia z USG!

Dziecko rozpoczęło dopiero piąty miesiąc życia płodowego, a już jest o nim głośno na całym świecie.
Tak będzie wyglądała pierwsza córeczka Victorii Beckham! Genialna wizualizacja na podstawie zdjęcia z USG!
19.03.2011

O tym, że dzisiejsza technologia może zdziałać cuda wiadomo już od dawna. Kto by pomyślał jednak, że na podstawie zdjęcia USG z piątego miesiąca życia płodowego dziecka można będzie przewidzieć wygląd, jaki będzie miało ono za pięć lat!

Tę nowoczesną technologię wykorzystuje się ostatnio do odtwarzania wyglądu nienarodzonych jeszcze dzieci wielkich gwiazd szklanego ekranu. I tak na przykład, amerykański rysownik Joe Mullin, kiedy tylko dowiedział się, że sławne małżeństwo Victoria i David Beckhamowie oczekują kolejnego dziecka postanowił stworzyć portret ich małej córeczki.

Artysta wykorzystał zdjęcia Davida i Victorii oraz wynik badania USG, jakiemu dwa tygodnie temu poddała się w Los Angeles pani Beckham. Dzięki supernowoczesnemu urządzeniu, z powodzeniem można było określić już płeć dziecka. Zdjęcie pokazało również charakterystyczne cechy przyszłego wyglądu twarzy dziewczynki. Podobno odziedziczyła ona po swojej mamie nos oraz słynny układ ust.

Stęsknieni rodzice nie moga już doczekać się narodzin swojego maleństwa. Zwłaszcza że, tym razem urodzić ma się wreszcie ich wymarzona córeczka. Beckhamowie mają już bowiem trzech synów. Jednak, chociaż bardzo kochają swoich chłopców, zawsze pragnęli mieć dziewczynkę. Podobno Victoria gotowa była nawet zajść piąty raz w ciążę, gdyby i tym razem okazało się, że ma urodzić chłopca. Na szczęście ich marzenia wreszcie się spełnią!

Tylko czas pokaże jednak, jak naprawdę wygladała będzie ich córeczka. Czy przewidywania amerykańskiego rysownika rzeczywiście się spełnią?

Karina Hefner

Zobacz także:

Miesiąc, w którym przychodzimy na świat decyduje o długości naszego życia!

Ludzie urodzeni w listopadzie żyją przeciętnie dziewięć miesięcy dłużej niż ci urodzeni w maju!

Ilu facetów pocałujesz, zanim znajdziesz tego jedynego? STATYSTYKI (Sprawdza się?)

Średnio każda z pań pocałuje 22 mężczyzn, zwiąże się z 4 facetami i 5 razy będzie miała złamane serce zanim spotka swoją prawdziwą miłość. Co więcej?!

Polecane wideo

Komentarze (57)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 14:12
bossshe jaki tepy i pusty ten artykul a ju znie wspomne o tym zdjecie "jej corki" ...!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2011 17:03
Bez kitu Kinga hahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2011 21:44
BO VICTORIA JEST TYLKO SUROGATKĄ DZIECKA DAVIDA I KINGI
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 21:58
to dziecko wyglada jak kinga rusin :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2011 18:35
Boże, niektóre z was są naprawdę płytkie. Urodzi się pomalowana:/:/ żałosne. Czy zdjęcie tej dziewczynki jest przewidziane na tuż po porodzie czy na czas, gdy będzie miała pięć lat?? Większość z was pewnie nawet matury nie zdała.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie