Nowa prowadząca w "Pytaniu na Śniadanie"! Koleżanki z pracy mogą czuć się zagrożone

10 Czerwca 2018

Od razu przykuwa wzrok!

Producenci programu "Pytanie na Śniadanie" od dłuższego czasu szukali nowych osób. Po tym, jak z programem pożegnała się Joanna Racewicz był problem z obstawianiem dyżurów w pracy. Dzisiaj do ekipy prowadzących popularny program śniadaniowy w TVP2 dołączyła nowa para. Dziennikarz sportowy Robert El Gendy oraz blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea znana też jako Macadamian Girl. 

Trzeba przyznać, że nowi prowadzący od razu przykuwają uwagę ze względu na swoją egzotyczną urodę. Stara ekipa, w której jest m.in. Marcelina Zawadzka chyba może czuć się zagożona. Jak sądzicie? Macadamian Girl stanie się nową czołową gwiazdą TVP? 

 

 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Iza
(Ocena: 5)
2018-06-11 09:01:23

W zdrowym ciele zdrowy duch! Warto coś zrobić dla siebie. Właściwy ruch i dieta to podstawa zdrowia i dobrej figury. Bilans kaloryczny jest bardzo ważny. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Jak się chce mieć ładną figurę to trzeba zacząć o siebie dbać nic samo się nie zrobi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 00:05:53

Kto pisze i lajkuje na Moim fb? 4 mobil zniszczony przez to.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-10 16:33:30

Z internetu do telewizji... a mówią, że stare media odchodzą i młodzi ich nie oglądają itd. to własnie do internetu uciekają z TV a tu na odwrót.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1