Natasza, Natalia, Tamara, Omena - ZGADNIJ, KTÓRE POLSKIE GWIAZDY SĄ NA ZDJĘCIU!

Zobacz sławne Polki na premierze albumu "Kreacje Tańca z Gwiazdami"!
Natasza, Natalia, Tamara, Omena - ZGADNIJ, KTÓRE POLSKIE GWIAZDY SĄ NA ZDJĘCIU!
26.01.2011

W ubiegłą sobotę odbyła się długo zapowiadana premiera albumu "Kreacje Tańca z Gwiazdami". Podczas imprezy odbyła się licytacja kilku sukienek, w których tańczyły gwiazdy show, a cały dochód ze sprzedaży został przekazany Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Wieczór uświetnił również występ tancerzy przygotowany przez Agustina Egurrolę.

Pomysłodawcą albumu jest Dorota Williams - główna stylistka TVN, autorka większości kreacji w "Tańcu z Gwiazdami". Od początku istnienia programu projektantka pozostaje wierna tym samym trendom - połyskującym taftom, muślinom i satynom. W pewnym momencie Williams starała się odejść od stereotypu kreacji tanecznej i zrewolucjonizować typowy styl turniejowy, niestety - z marnym skutkiem. Większość strojów wykorzystanych w show balansowało na cienkiej granicy kiczu, doskonale współgrając z błyszczącymi sukniami Kasi Skrzyneckiej i nienaturalną opalenizną Iwony Pavlovic.

natasza urbańska

Omena Mensah zachwyca talią osy. My się zastanawiamy, dlaczego ukryła fantastyczne nogi?

polskie gwiazdy z reality show

Natalia Lesz pojawiła się na wybiegu, prezentując sukienkę, w której tańczyła w show. Czy ta słodycz pasuje do piosenkarki?

taniec z gwiazdami

Tamara Arciuch i jej turniejowa kreacja. Nieco przydługa nocna halka wyciągnięta z wielkiego, starego kufra ciotki klotki. Miała udawać jedwab, a nawet na zdjęciu krzyczy 100% satyna.

polskie gwiazdy

Tego wieczoru Natasza Urbańska postawiła na męski dół i kobiecą górę. Całość przytłoczyły jednak posklejane loki, które wyglądają jak pieczołowicie pielęgnowana pozostałość po sylwestrowej fryzurze.

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 21:52
Omena coś tak zbladła że ani jej nie poznałam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 22:29
natasza ma genialną bluzkę !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 21:02
mi sie podoba kreacja urbanskiej a reszta straszna...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 17:07
Arciuch wygląda śmiesznie z tą "opaską:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 16:07
ZGADZAM SIĘ Z KOMENTARZEM NIŻEJ
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo