Agnieszka Szulim VS Monika Mrozowska VS Doda VS Omena: Oceń gwiazdorskie stylizacje!

Oto najlepiej ubrane gwiazdy na imprezie "Playboy'a". Która zasługuje na tytuł ikony mody?
Agnieszka Szulim VS Monika Mrozowska VS Doda VS Omena: Oceń gwiazdorskie stylizacje!
20.01.2011

W miniony poniedziałek odbyła się impreza z okazji 18. urodzin polskiej edycji "Playboy'a". Na gali pojawiło się wiele polskich gwiazd i gwiazdeczek, lepiej i gorzej ubranych. My postanowiłyśmy zaprezentować tą piękniejszą stronę czerwonego dywanu.

Wybrałyśmy cztery najlepiej wystylizowane celebrytki - Dodę, Agnieszkę Szulim, Omenę Mensah oraz Monikę Mrozowską. Nie ulega wątpliwości, że te panie uważnie śledzą trendy i wiedzą, co w modzie piszczy!

agnieszka szulim

Omena Mensah doskonale wygląda w prostych fasonach, które podkreślają jej idealną figurę. Tym razem prezenterka wybrała czerwone usta i małą czarną z koronkowym pazurem. Klasyczny miks, ale na pewno nie wiało nudą!

styl dody

Doda. Jak zwykle drapieżna i bardzo światowa. Rockowy superlook kontrastował z anielską fryzurą i dziewczęcym makijażem. Efekt na miarę wielkiej gwiazdy prosto z Hollywood. Gratulujemy!

styl polskich gwiazd

Agnieszka Szulim postawiła tego wieczoru na czarno-biały duet. Delikatna sukienka z kwiatową aplikacją na ramieniu została doprawiona błyszczącymi legginsami i skórzanymi botkami na koturnie. Całość na piątkę z plusem!

omena mensah

Monika Mrozowska uległa wdziękowi szalenie modnej w tym sezonie rozkloszowanej spódnicy. Aby wizytowa sukienka z połyskującego materiału nie wyglądała zbyt oficjalnie, połączyła ją z grubymi rajstopami, dziennymi botkami oraz fioletową kopertówką. Jesteśmy pod wrażeniem!

Czekamy na Wasze opinie! Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?

Polecane wideo

Komentarze (40)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 11:54
iHRCxS vzdvojppiwct
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 13:10
RWfgyc cpifxcfovcrb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 00:38
I had no idea how to approach this before—now I’m locked and ldaoed.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2011 19:44
wszystkie okropne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2011 20:35
Doda !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie