Wyznawaj filozofię gwiazd - przemień wady w zalety

Karolina Malinowska, Kate Moss i wiele innych kobiet powszechnie uważanych za piękne potrafiło to zrobić. Zobacz, dzięki jakim wadom triumfują w świecie mody i nie tylko. Weź z nich przykład…
Wyznawaj filozofię gwiazd - przemień wady w zalety
04.08.2008

Kompleksy nie tylko bolą i psują samopoczucie, ale też sprawiają, że oddajemy życie walkowerem. Skoro czujemy się gorsi od innych, ostatni w kolejce do szczęścia, sukcesu, miłości, to nawet po te luksusy nie sięgamy. Najdrobniejszą krytykę odbieramy jako potwierdzenie swoich obaw i jeszcze bardziej kulimy się w sobie. Nie podejmujemy nowych wyzwań, bo nie wierzymy w ich powodzenie. W efekcie, na własną prośbę zostajemy w tyle.

Przedstawiamy wam sylwetki kilku pięknych i jednocześnie niedoskonałych kobiet, które swoje wady traktują jak zalety, bo w takim podejściu tkwi siła.

Karolina Malinowska przez lata przyciągała uwagę uszami. Właściwie to dzięki nim została top modelką.

Magda Frąckowiak - jej twarzy nie da się pomylić z żadną inną, to jej znak firmowy - trójkątna buzia w pakiecie z zezem.

Modelkę, Agyness Deyn, rozpoznamy po zbyt ciemnych brwiach. To właśnie one wyostrzają rysy Deyn.

Kate Moss ma najbardziej krzywe nogi wśród modelek. Ale to ona, a nie inna „doskonała” modelka jest na szczycie od lat. Wiele razy udowodniła, że nie ma zamiaru ustąpić miejsca nikomu innemu.

Dita Von Teese zrobiła użytek z niskiego wzrostu i krągłości. Od lat stylizuje się na kobietę retro. Dziś jest najbardziej wziętą artystką burleskową na świecie.

Nigella Lawson jest kobieca sama w sobie. Jej krągła, duża pupa podoba się mężczyznom i kobietom.

Blada cera, potargane i maksymalnie wytapirowane włosy, w dodatku koszmarny, przerysowany makijaż - wbrew, a może dzięki temu Amy Winehouse uważana jest za nową Brigitte Bardot.

Polecane wideo

Komentarze (56)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2009 12:31
czytałam gdzieś kiedyś o tych taliach osy na przesadzie... te dziewuchy co mają takie fazy zeby miec tam jak najmniej cm chodzą non stop w okrutnie ciasnych gorsetach. tam akurat było o innej która gorset ściągała jedynie do kąpieli... no i tak sie ściskała ściskała ze w talii ma mniej niz ta "gwiazdeczka" na zdjęciu... :/ jak dla mnie przesada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2009 18:25
Dziwnie wygląda ta talia no ale chyba lepsze to niz ochydne oponki na brzuchu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2009 18:17
hahaha jaki cwederek zajebisty<lol>
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2009 17:03
ta jedna ma talię jak osa buahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2009 16:44
Co ta malinowska robi wśród tych kobiet???
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie