Ubierz się jak Audrey Hepburn

Moda się zmienia, ale niektóre fasony nigdy się nie nudzą. Uwierz, że klasyka zawsze jest na czasie i ubierz się jak trzy największe ikony XX wieku - Brigitte Bardot, Audrey Hepburn i Twiggy.
Ubierz się jak Audrey Hepburn
04.08.2008

Prezentujemy trzy niepowtarzalne zestawy, każdy w stylu wielkiej gwiazdy. Jeśli masz kobiece kształty i potrafisz rzucać prawdziwie powłóczyste spojrzenia, ubierz się jak Brigitte Bardot. Kobietom delikatnym, jak Audrey Hepburn, proponujemy wcielić się w postać eleganckiej Holly ze „Śniadania u Tiffany’ego”. Drobnym, filigranowym istotkom polecamy stylizację na Twiggy – bardzo krótkie spódniczki, kołnierzyki typu bebe i podkolanówki.

Brigitte Bardot

Duży biust, krągłe pośladki i burza kasztanowych włosów. Pokochano ją za rolę w filmie „I Bóg stworzył kobietę” oraz okrzyknięto kapłanką miłości. Poćwicz chodzenie na obcasach, podkreśl talię i poczuj się jak ona.

Fryzura w stylu Brigitte: Rozczesz włosy i wyprostuj końcówki. Zaczynając od czubka głowy, natapiruj włosy i utrwal je lakierem. włosy nad czołem i po bokach głowy zostaw gładkie. Pasmo znad czoła przełóż do tyłu, a wysoko nad czołem przewiąż grubą opaskę. Pamiętaj, aby włosy tapirować jednym ruchem grzebienia – od końcówek do nasady. Dzięki temu fryzura zachowa naturalność.

Audrey Hepburn

Zjawiskowo piękna i charyzmatyczna, stała się muzą Huberta de Givenchy. Swoją elegancją ucieleśniała marzenia młodego pokolenia, wyprzedzając modernistyczne dążenia następnej dekady. Uznawana za jedną z najwybitniejszych aktorek w historii kina, wykreowała swój własny styl – szykowny, wyrafinowany i bardzo zmysłowy.

Twiggy

Geometryczne sukienki, mocne obcasy i plastikowa biżuteria – to Twiggy kochała najbardziej. Jej znakiem rozpoznawczym stały się olbrzymie, sarnie oczy i androgeniczna sylwetka. My uwielbiamy ją przede wszystkim za bezpretensjonalność i niewymuszony wdzięk małej dziewczynki.

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2008 19:58
nr 1 płaszczuki booskie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2008 14:50
w talii ma chyba tyle co w szyi.. to wyglada strasznie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2008 13:01
Kocham Audrey. to mój styl i mój typ. To właśnie lubię
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2008 19:54
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7923200 POLECAM :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2008 21:30
za cienka talia, wyglada nienaturalnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie