Najlepiej ubrani na świecie według „Vanity Fair"

Na liście jest Carla Bruni, Michelle Obama, Ivanka Trump, Daniel Craig, David Beckham, Kanye West, księżna Belgii, państwo Pitt - Jolie, król mody - Karl Lagerfeld.
Najlepiej ubrani na świecie według „Vanity Fair"
02.08.2008

Prestiżowy magazyn „Vanity Fair" opublikował listę najlepiej ubranych ludzi na świecie. Na szczęście, w swoich wyborach nie koncentruje się na popularności, a na stylu. Wśród uhonorowanych znalazło się miejsce dla celebrities, ludzi biznesu, polityki, koronowanych głów, dziennikarzy i filantropów.

Widać, że w tym zestawieniu jest dużo więcej obiektywizmu i rzeczowego podejścia do sprawy niż zazwyczaj w tego typu rankingach.

Na liście „Vanity Fair" znaleźli się: pierwsza dama Francji - Carla Bruni; żona kandydata na prezydenta USA, Michelle Obama; słynna bywalczyni z Nowego Jorku, Ivanka Trump; narzeczona księcia Williama, Kate Midelton; kobieta, która sprawiła, że Manolo Blahnik stał się legendą - Sarah Jessica Parker; grecki książę Pavlos; redaktorka naczelna francuskiego „Vogue'a", Carine Roitfeld; najpiękniejsza para na świecie - Angelina Jolie i Brad Pitt; David Beckham (dla Vicky na szczęście nie znalazło się miejsce, ślepa fashion victim nie jest wyznacznikiem stylu); Karl Lagerfeld (Coco Chanel może być dumna ze swojego następcy); raper w stylu glamour - Kanye West; Bond w najnowszym wydaniu - Daniel Craig; belgijska księżniczka Matylda.

To tylko część osób, które umieszczono w rankingu. Wszystkie to prawdziwe ikony stylu, które potrafią kreować się także za pomocą stroju, będącego ich wizytówką.

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2010 21:46
angelina jest napiekniejsza kobieta jak wiedzialm na tej ziemi i jest naturalna poniewaz widziallm jej zdecicia z dziecianstwa moze mial 4 lata a jej usta byly juz tak pieknie duze. po drugie nawet gdyby bylyby sztuczne to jej coreczki nie odziedziczyly by takich ust a sprawdzcie sobie jej corki maja juz ogromne usta!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2008 11:05
dejvid wymiata xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2008 19:07
dla mnie ta całą lista to kompletne nieporozumienie. szczególnie istnienie na niej a. jolie jej mężulka i tej carli bruni. fuj i brrr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2008 19:52
nothing special.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2008 18:11
nic specjalnego :\ tylko Jolie i Pitt ładnie wygladaja...reszta szare myszy i szczury !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie