Paulina i Jakub Rzeźniczakowie, Caroline Derpienski i inni. Gwiazdy na Warsaw Fashion Week

Zobaczcie, kto pojawił się na ściance.
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie, Caroline Derpienski i inni. Gwiazdy na Warsaw Fashion Week
Fot. AKPA
07.09.2025

W dniach 4–6 września Warszawa zamieniła się w prawdziwą stolicę mody za sprawą Warsaw Fashion Week. Przez trzy dni w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni odbywały się pokazy projektantów, ale też debiutujących talentów. Oprócz prezentacji kolekcji uczestnicy mogli wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, m.in. w spotkaniach z twórcami.

Gwiazdy na Warsaw Fashion Week

Warsaw Fashion Week przyciągnął pasjonatów mody, stylistów i influencerów. Nie zabrakło również gwiazd polskiego show-biznesu. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Paulina i Jakub Rzeźniczakowie, Caroline Derpienski, Monika Goździalska, Tomasz Jacyków czy Krzysztof Ibisz.

Organizatorzy podkreślają, że Warsaw Fashion Week to przede wszystkim okazja do promocji polskiej mody i budowania wartościowych relacji w branży. Udział w wydarzeniu otwiera projektantom drzwi do międzynarodowej kariery, a publiczności pozwala na żywo podziwiać kreatywność i świeże spojrzenie rodzimych twórców.

Zobaczcie zdjęcia ze ścianki!

Elle Style Awards 2025 w klimacie Wall Street. Gwiazdy postawiły na garnitury i krawaty
Elle Style Awards 2025 w klimacie Wall Street. Gwiazdy postawiły na garnitury i krawaty - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.09.2025 17:53
Hej kochani! 😎 Zbieram na nowy samochód, bo mój stary powoli odmawia posłuszeństwa i każda jazda to mała przygoda… nie zawsze w dobrym znaczeniu 😅 Każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliża mnie do celu i pozwoli jeździć spokojnie do pracy i po prostu bez stresu. Bardzo proszę o wsparcie i udostępnianie linku – razem damy radę! ❤️ https://pomagam.pl/nf8mym
odpowiedz
Polecane dla Ciebie