Skandaliczne stroje Bianki Censori. Dlaczego Kanye West ubiera żonę w ten sposób?

Razem tworzą estetykę, która wykracza poza tradycyjne granice mody.
Skandaliczne stroje Bianki Censori. Dlaczego Kanye West ubiera żonę w ten sposób?
Fot. Forum
22.06.2024

Prześwitujące topy, brak bielizny, przylegające do ciała kosmiczne kombinezony. Bianca Censori, architektka związana z firmą Yeezy, stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych i fascynujących postaci w świecie mody. Za „skandaliczny” styl celebrytki odpowiada jej mąż, Kanye West. Razem tworzą estetykę, która wykracza poza tradycyjne granice ubioru.

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski kradnie show na gali. O jego stroju mówią dzisiaj wszyscy

Kim jest Bianca Censori?

Bianca Censori urodziła się 5 stycznia 1995 i ma 29 lat. Pochodzi z Australii, gdzie studiowała architekturę na Uniwersytecie w Melbourne. Wykształcenie i talent pozwoliły jej na rozwijanie kariery w tej dziedzinie. W 2020 roku dołączyła do zespołu marki należącej do Kanye – Yeezy - gdzie jej architektoniczne umiejętności znalazły nowe zastosowanie w świecie mody i designu.

Bianca Censori i Kane West – ślub

Związek Bianki z raperem stał się publiczny na początku 2023 roku, kiedy media doniosły o ich sekretnym ślubie. Od tego momentu para stała się jednym z najbardziej obserwowanych duetów w show-biznesie. Ich obecność na różnych wydarzeniach modowych i eventach branżowych przyciąga uwagę zarówno fanów, jak i krytyków.

Bianca Censori – styl

Bianca Censori jest znana z odważnych i często kontrowersyjnych wyborów modowych, za które odpowiada jej mąż. Styl celebrytki charakteryzuje się unikalnymi kombinacjami, które łączą elementy mody ulicznej z bardziej eleganckimi akcentami. Censori nie boi się eksperymentować z nietypowymi materiałami, krojami i kolorami, co sprawia, że jej stroje są często tematem rozmów i analiz w mediach.

Bianca często wybiera projekty, które eksponują jej sylwetkę w niekonwencjonalny sposób. Jej stroje nierzadko składają się z odważnych cięć, przeźroczystych materiałów i nietypowych form. Niektóre z jej stylizacji były określane jako „zbyt prowokacyjne” czy „niewłaściwe na określone okazje”. Nieustanna gotowość architektki do eksperymentowania i łamania konwencji sprawia jednak, że jest postacią niezwykle wpływową w świecie mody.

Mimo kontrowersji, jakie wywołują, Censori oraz jej mąż nieustannie przesuwają granice i nic nie wskazuje na to, że zamierzają się zatrzymać. Zobaczcie najbardziej „gorszące” stroje żony rapera.

Polecane wideo

Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?
Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują? - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
bulwers (Ocena: 5) 07.07.2024 20:05
blanka cenzori - BLANK + CENZURA
odpowiedz
Inquis Exterminatus (Ocena: 5) 03.07.2024 11:58
MA BYĆ DO KOSTEK , ma byc do grobowej dechy! Zaiste! noszenie sukni do kolan to taki sam PLUGAWY kompromis jak dopuszczanie listów rozwodowych - oba kompromaty WON!
zobacz odpowiedzi (2)
Ala (Ocena: 5) 25.06.2024 08:10
Może Kanye ma swoją wizję, ale za to za grosz nie ma gustu. Swoją drogą ciekawe, że jak jego żoną była Kim, to ją obsesyjnie całą zasłaniał, a tą żonę na maksa odsłania
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 1) 24.06.2024 10:39
Frajerzy
zobacz odpowiedzi (1)
TwinseN (Ocena: 5) 23.06.2024 16:27
ta biała PONCZOCHA to skandal - niechby się laska i jej gach ubrali jak JA: archive.is/fPVyl
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie