Krzysztof Rutkowski kradnie show na gali. O jego stroju mówią dzisiaj wszyscy

Internauci nie szczędzą uszczypliwych słów. Zobaczcie zdjęcia.
Krzysztof Rutkowski kradnie show na gali. O jego stroju mówią dzisiaj wszyscy
Fot. AKPA
19.06.2024

We wtorkowy wieczór polscy celebryci mieli okazję zapozować fotoreporterom na czerwonym dywanie, a wszystko za sprawą Gali Gwiazd Plejady. Wydarzenie przyciągnęło wiele znanych nazwisk. Nie zabrakło m.in. Julii Wieniawy, Teresy Lipowskiej, Margaret, Katarzyny Dowbor, czy Karoliny Pisarek. Show skradł jednak Krzysztof Rutkowski, który postawił na bardzo oryginalny strój.

Zobacz także: Partnerki i żony polskich piłkarzy. Kim są, jak wyglądają i czym się zajmują?

Krzysztof Rutkowski na Gali Gwiazd Plejady

Detektyw Rutkowski jest znany ze swojego zamiłowania do luksusowych marek i krzykliwej biżuterii. Wczorajszego wieczoru postawił ponownie na dodatki, w których czuje się najlepiej: złote łańcuchy, gigantyczny zegarek oraz buty Prady ze złotymi akcentami, za które trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych.

Ekskluzywne akcesoria stanowiły uzupełnienie dla oryginalnego stroju. Krzysztof Rutkowski na galę wybrał się bowiem w kremowym zestawie, składającym się z dresowych spodni i dopasowanego do nich płaszcza. Żona celebryty, Maja, założyła na siebie długą suknię o kroju szmizjerki, która została uszyta z identycznego materiału, co strój jej męża.

Jak na te stylizacje zareagowali internauci? Nie szczędzili uszczypliwych słów pod adresem detektywa. W Sieci można m.in. przeczytać komentarze, takie jak: „Straszne”, „Dramat”, „Wstyd i żenada”.

Nie da się jednak zaprzeczyć jednemu. Krzysztof Rutkowski uwielbia się wyróżniać i wczorajszego wieczoru z pewnością mu się to udało!

Zobacz także: Internauci zarzuli jej stosowanie Ozempicu. Teraz Karolina Gilon odpiera te uwagi

Krzysztof Rutkowski na Gali Gwiazd Plejady

Krzysztof Rutkowski na Gali Gwiazd Plejady

 

Krzysztof Rutkowski na Gali Gwiazd PlejadyKrzysztof Rutkowski na Gali Gwiazd PlejadyKrzysztof Rutkowski na Gali Gwiazd PlejadyFot. AKPA

Polecane wideo

Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny?
Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie