Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach na gali MET 2024. Kto wyglądał najlepiej?

Zobaczcie zdjęcia.
Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach na gali MET 2024. Kto wyglądał najlepiej?
Fot. Forum
07.05.2024

Gala MET, znana również jako Costume Institute Gala, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu mody, odbywającym się corocznie w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. To wyjątkowe wydarzenie, które zaczęło się jako zbiórka funduszy na rzecz Costume Institute w 1948 roku, ewoluowało w spektakularne święto kreatywności i stylu, przyciągając największe gwiazdy świata mody, filmu, muzyki i sztuki.

Zobacz także: Kasia Warnke to jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Oto jej styl w pigułce

Gala MET 2024

Każdego roku Gala MET ma określony temat, który inspiruje nie tylko ekspozycje muzeum, ale także stylizacje gości. Tym razem motywami przewodnimi były przemijanie i kruchość piękna, które nawiązują do opowiadania „The Garden of Time”, J.G. Ballarda. Wystawa Instytutu Kostiumu, inaugurująca bal, została z kolei zatytułowana „Sleeping Beauty: Reawakening Fashion”, czyli „Śpiąca Królewna: Przebudzenie Mody”.

Gala MET, która corocznie świętuje sztukę mody, ale także pokazuje, że ubiór może służyć jako forma artystycznej i kulturowej ekspresji, i tym razem przyciągnął na swoje słynne schody najznakomitsze postaci showbiznesu.

Zobaczcie, w jaki sposób zinterpretowały tegoroczny dress code siostry Kardashian – Jenner, Zendaya, J.Lo, Ariana Grande i inni!

Polecane wideo

Kombinezony wracają do gry. Właśnie stały się najmodniejszą częścią garderoby
Kombinezony wracają do gry. Właśnie stały się najmodniejszą częścią garderoby - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie