Mama Ginekolog pokazała sukienkę na spotkanie klasowe i… wywiązała się afera

Finalnie Nicole Sochacki-Wójcicka założy inną kreację.
Mama Ginekolog pokazała sukienkę na spotkanie klasowe i… wywiązała się afera
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mamaginekolog/)
11.04.2024

Nicole Sochacki-Wójcicka dzieli się na swoim Instagramie nie tylko relacjami z pracy ginekologa i wskazówkami dotyczącymi zdrowia intymnego kobiet, ale również swoją codziennością. Pokazuje followersom m.in., jak urządza kolejne domy oraz co gotuje dla swoich bliskich. Nie brakuje też stories z rodzinnych podróży i wycieczek, a także prezentacji nowych luksusowych torebek, do których – jak sama podkreśla – ma słabość.

Zobacz także: Sandra Kubicka i Alek Baron wzięli ślub! Ceremonia odbyła się 4 dni temu

Ostatnio Mama Ginekolog postanowiła pochwalić się sukienką, którą zamówiła na spotkanie klasowe. Czerwona asymetryczna kreacja wysadzana błyszczącymi aplikacjami okazała się mieć zły rozmiar, więc finalnie lekarka była zmuszona do szukania innego stroju na zjazd absolwentów. Przymierzenie czerwonej sukni wprawiło jednak Mamę Ginekolog w tak dobry nastrój, że postanowiła nagrać żartobliwy filmik.

„POV: nie byłaś popularna w liceum - ale odwalisz się na spotkanie klasowe bo teraz masz prawie milion na insta” – napisała na nagraniu.

Takie podejście do tematu nie do końca spodobało się internautom. „Widać tylko próżność i narcyzm” – skomentowała jedna z osób. Inna dodała, że czerwona suknia celebrytki wygląda odpustowo.

Ciekawi was, w co ubierze się na spotkanie klasowe Nicole Sochacki-Wójcicka? Podobno kreacja będzie inna, ale wciąż „z walnięciem”.

Mama Ginekolog spotkanie klasoweFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/mamaginekolog/)

Polecane wideo

Anna Lewandowska jest ikoną mody. Jak przez 10 ostatnich lat zmieniał się jej styl? (ZDJĘCIA)
Anna Lewandowska jest ikoną mody. Jak przez 10 ostatnich lat zmieniał się jej styl? (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.04.2024 00:41
Czasami się zastanawiam czemu takie artykuły powodują ból d*py u czytelników? Niech każdy żyje swoim życiem. Nicole ma łeb do interesów, więc nie musi nikomu tłumaczyć się ze swoich sukcesów. A ludzie, zamiast hejtu, skupcie się na sobie i na tym co sami możecie zrobić by osiągnąć sukces.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2024 19:27
Pusta dupa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2024 12:51
Dziwne, że ktoś tak pusty, próżny i dziecinny dał radę ukończyć studia medyczne. Ktoś z rodziny pomógł?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie