Anna Lewandowska jest ikoną mody. Jak przez 10 ostatnich lat zmieniał się jej styl? (ZDJĘCIA)

Sprawdzamy, jak w ciągu dekady zmieniło się podejście trenerki do trendów.
Anna Lewandowska jest ikoną mody. Jak przez 10 ostatnich lat zmieniał się jej styl? (ZDJĘCIA)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowska/)
05.04.2024

Pod każdym instagramowym postem Anny Lewandowskiej pojawiają się pytania o to, z jakiego sklepu są jej ubrania i dodatki. Żona kapitana polskiej reprezentacji jest obecnie ikoną mody, którą inspiruje się wiele kobiet.

Zobacz także: Lara Gessler to nowa ikona mody. Jej looki warto zacząć kopiować

Jak zmieniał się styl Anny Lewandowskiej?

Ania Lewandowska nie jest stereotypową żoną piłkarza. To utalentowana i nagradzana sportsmenka, autorka kilku publikacji dotyczących aktywnego trybu życia, właścicielka cateringu dietetycznego i sklepu ze zdrową żywnością oraz inspiracja dla wielu kobiet, nie tylko z Polski.

Jej styl naśladują tysiące fanek. Chociaż Ania jest sportowcem, często możemy ją zobaczyć w zmysłowych spódniczkach i sukienkach. W szpilkach prezentuje się zjawiskowo, podkreślając swoje smukłe nogi.

Pamiętacie jednak, jak w ciągu minionych 10 lat zmieniał się styl trenerki? Przypominamy jej outfity z ostatniej dekady!

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.04.2024 00:07
Pasztet i gupi
odpowiedz
Linda (Ocena: 5) 06.04.2024 13:24
Nie ignorujmy wysiłkowego nietrzymania moczu! Polecam pessar EFEMIA, który jest skuteczny, działa jak taśma TVT podpiera cewkę moczową w środkowej części powodując jej ugięcie i tym samym zapobiega niekontrolowanemu wyciekowi moczu
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 06.04.2024 12:43
Kobiety powinny kontrolować i zapisywać cykle. Mi pomaga to w wyznaczaniu dni płodnych. Polecam komputer cyklu cyclotets myWay
odpowiedz

Polecane dla Ciebie