Ubierz się jak Christina Applegate!

Aktorka znana szerszej publiczności główne z roli głupkowatym serialu „Świat według Bundych” tym razem wystąpiła w szerokiej, czarnej marynarce oraz sporej ilości złotej biżuterii.
Ubierz się jak Christina Applegate!
29.03.2010
>

Christina Applegate to amerykańska aktorka komediowa szerszej publiczności znana zapewne głównie z roli w popularnym (i dość głupkowatym) serialu lat 90-tych, „Świat według Bundych”. Złośliwi twierdzą, że to przez nią (a właściwie za sprawą wykreowanej przez nią postaci) powstała moda na dowcipy o blondynkach.

Ostatnio, po kilku latach nieobecności w show biznesie, Christina powróciła na czerwone dywany. Nas zainspirowała jedna z jej świeższych stylizacji, bazująca na czarnej, męskiej marynarce. Luźna góra dobrze kontrastuje z obcisłym dołem i masywnymi czółenkami typu peep toe.

Bardzo istotnym elementem stylizacji jest niewątpliwie złota biżuteria, której aktorka sobie nie poskąpiła. My radzimy wybrać dwie rzeczy, pamiętając, że umiar cechuje gracza… Także modowego.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Ubierz swoją córeczkę w stylu Suri Cruise!

Suri Cruise to czteroletnia fashion victim. Jako nieodłączna towarzyszka swojej mamy podczas paryskich popołudni shoppingowych, od pierwszych chwil życia chłonęła atmosferę luksusowych butików.

Ubierz się jak Kirsten Stewart!

Młoda aktorka za sprawą ekranizacji kultowej książki z dania na dzień stała się zapraszaną na wielkie gale gwiazdą.

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2010 16:51
mi się bardzo podoba jej styl w seriali MWC
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2010 20:52
married with children to serial głupkowty tylko i wyłącznie z pozoru.Po głebszej analizie dialogów można się tam doszukać perełek w postaci niezwykle ciętych, sarkasycznych ripost. Jak dla mnie- bomba ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2010 23:21
Modnie, elegancko i na luzie : ) bardzo mi sie podoba. Zagladajcie na moja stronke: www.kinuchhh.blogspot.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2010 23:19
Modnie, elegancko ale te luźno : ) bardzo mi sie podoba. Zaglądajcie na moja stronke: www.kinuchhh.blogspot.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2010 20:21
zapraszam do siebie na powiesc..wiem ten pierwszy rozdział ..cienki ale nastepny jest dluzszy i ciekawszy:D zapraszam! pamietnik-rosalie-hale.bloog.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie