Emily Ratajkowski w butach i torebce od CCC!

Emily Ratajkowski została sfotografowana podczas pobytu w Warszawie.
Emily Ratajkowski w butach i torebce od CCC!
01.02.2023

Modelka miała na sobie supermodną stylizacje, którą uzupełniła sneakersami i torebką od CCC, produkty pochodzą z marki Jenny Fairy.  Zestaw idealnie wpasował się w charakterystyczny styl gwiazdy.

Emily Ratajkowski w butach i torebce od CCC! 

Ratajkowski to prawdziwa it girl, która wyznacza aktualne trendy. Nic dziwnego, że Jej wybór padł na sneakersy na platformie, które mają szansę stać się najbardziej pożądanym obuwiem tej wiosny. Flatformy w stylu lat 90. od Jenny Fairy idealnie dopełniły prosty look modelki. Uzupełniając swoje stylizacje, gwiazda zawsze stawia na niewielkie modele torebek. Tym razem również Jej, że wybór padł na stylową torebkę bagietkę uzupełnioną o modny biżuteryjny akcent w postaci logo marki Jenny Fairy. 

fot. Akpa

fot. Akpa

Emily Ratajkowski to obecnie jedna z najpopularniejszych top modelek. Amerykańska gwiazda polskiego pochodzenia wystąpiła niedawno w kampanii domu mody Versace. Modelkę mogliśmy oglądać do tej pory na wielkim ekranie u boku Zacka Efrona, na okładkach topowych magazynów czy wybiegach Fendi. Jej instagramowe konto @emrata śledzi niemal 30 milionów obserwujących, a autorska książka „Moje ciało” od roku bije rekordy popularności.

fot. Akpa

Choć na czerwonym dywanie modelka stawia na podkreślające figurę sukienki, jej codzienne zestawy to kwintesencja miejskiego luzu i wygody. Baczni obserwatorzy wiedzą, że Emily Ratajkowski do perfekcji opanowała łączenie ubrań od światowych projektantów z lokalnymi, przystępnymi cenowo dodatkami. Nic więc dziwnego, że buty i dodatki polskiej marki przypadły jej do gustu.

fot. Akpa

Jak Wam się podoba styl Emily Ratajkowski?

Obuwie i akcesoria Jenny Fairy dostępne są w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 14.03.2023 14:25
Młodzieżowo!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie