Gigi Hadid w kożuchu projektu Magdy Butrym. Jego cena zwala z nóg

Nie jest to pierwsza zagraniczna gwiazda, która postawiła na projekt Butrym.
Gigi Hadid w kożuchu projektu Magdy Butrym. Jego cena zwala z nóg
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gigihadid/)
22.12.2022

Gigi Hadid znana jest ze swojego wyczucia stylu. Na ściankach zawsze zadaje szyku, a jej codzienne stylizacje stanowią inspirację dla wielu kobiet. Niedawno pisaliśmy, że Rita Ora zdecydowała się założyć skórzany zestaw polskiej projektantki, Magdy Butrym. Teraz śladami piosenkarki poszła Gigi Hadid. Top modelka zdecydowała się na ciepły kożuch. Przecieramy oczy, patrząc na jego cenę.

Zobacz także: Rita Ora w zestawie polskiej projektantki. Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje

Gigi Hadid w kożuchu polskiej projektantki

Zagraniczne gwiazdy zakochały się w projektach Magdy Butrym. Nic dziwnego, polska projektantka ma duży talent i wie, jak zrobić ubranie, które podbije serca fashionistek. Internet obiegły zdjęcia Gigi Hadid mającej na sobie piękny kożuch ozdobiony haftem na wzór róży. Jest to ubranie projektu Magdy Butrym, które nadal jest dostępne w sprzedaży. Niestety, jego cena zwala z nóg. Jeśli chcesz, aby kożuch był Twój, musisz szykować się na wydatek rzędu prawie 18 tys. zł. Jest to jedna z najdroższych rzeczy w asortymencie sklepu internetowego polskiej projektantki. Na ten moment kożuch jest dostępny jedynie w rozmiarze 36 i 38. Pozostałe się już bowiem wyprzedały.

Za tę stylizację modelki odpowiada ciesząca się dużą popularnością stylistka gwiazd, Mimi Cuttrell. To właśnie ona udostępniła w Sieci zdjęcie Gigi Hadid w pięknym kożuchu Magdy Butrym.

Zobacz także: Julia Dybowska w bluzce wartej majątek. Kosztuje aż 5400 zł

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mimi Cuttrell (@mimicuttrell)

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na zimę
Horoskop MIŁOSNY na zimę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie