Ubierz się jak Ashley Olsen!

Tym razem druga część słynnego siostrzanego duetu! Przed Wami Ashley Olsen i jej świetna stylizacja – doskonała nie tylko na imprezę!
Ubierz się jak Ashley Olsen!
16.02.2010

Bliźniaczki Olsen, to już nie tylko świetne aktorki, ale także doskonałe biznesmenki, które potrafią zrobić użytek z własnego nazwiska. Mają swoją linię ubrań, perfumy, wydają książki o dziecięcej karierze. Z powodzeniem mogłyby także pracować jako stylistki, wszak to one wylansowały słynny homeless chic, czyli trend na bogatą kloszardkę. W zeszłym tygodniu zaprezentowałyśmy strój w stylu Mary- Kate, dziś czas na drugą połowę duetu, Ashley.

Ashley tym razem zdecydowała się na kremowy jedwabny kombinezon okraszony złotymi oraz purpurowymi dodatkami. Nic więc dziwnego, że osiągnęła niezwykle królewski look. Skompletowanie podobnej stylizacji, to prawdziwe wyzwanie, ale pamiętajcie, że wystarczą rzeczy podobne, niekoniecznie identyczne.

Najtrudniej będzie Wam znaleźć kombinezon, to wciąż zjawisko rzadkie i trudne do upolowania. My trafiliśmy na podobny w ofercie TopShop, ale jesteśmy pewne, że aż roi się od nich w pełnych modowych perełek second handach. Powodzenia!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Ubierz się jak Sarah Jessica Parker!

Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” kojarzy się z modą każdej fance serialu. Na planie uwielbiała krótkie sukienki, stylowe płaszcze i słynne szpilki od Manolo Blahnika. Na co dzień aktorka preferuje jednak bardziej stonowane stylizacje.

Ubierz się jak Kate Bosworth!

27-letnia Kate Bosworth nie tylko lubi, ale i potrafi bawić się modą, co daje jej przynależność do wąskiego grona ulubienic projektantów.

Polecane wideo

Komentarze (45)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2010 01:52
ja też :/ papilotku, nie mam 22 lat i za rok będę nadal panną ; P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2010 15:11
ja pieprze...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 17:49
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2010 19:22
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2010 16:31
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie