Ubierz się jak Mary - Kate Olsen!

Bliźniaczki Olsen to nie tylko świetne aktorki, ale także doskonałe biznesmenki! Mają swoją linię ubrać, perfumy, wydają książki. A przy tym dobrze się ubierają!
Ubierz się jak Mary - Kate Olsen!
08.02.2010

Bliźniaczki Olsen, to już nie tylko świetne aktorki, ale także doskonałe biznesmenki, które potrafią zrobić użytek z własnego nazwiska. Mają swoją linię ubrań, perfumy, wydają książki o dziecięcej karierze. Z powodzeniem mogłyby także pracować jako stylistki, wszak to one wylansowały słynny homeless chic, czyli trend na bogatą kloszardkę.

Niektórzy zarzucają im nadmierną niechlujność, posądzając o kompletny brak gustu. One jednak dobrze wiedzą, co robią, nosząc kapelusze, płaszcze po kostki i niebezpiecznie wysokie buty. Ich styl jest bardzo przemyślany, a one zawsze mają asa w rękawie - kultową torebkę z limitowanej edycji, szykowne okulary ze znanym logo albo szpilki na czerwonej podeszwie.

Tym razem paparazzi przyłapali Mary-Kate w uroczym granatowym płaszczyku i jeansowych legginsach. Kilkanaście centymetrów dodała sobie czarnymi botkami o klasycznym fasonie, wcięcie w talii podkreśliła wąskim brązowym paskiem. Efekt bardzo ciekawy!

Natasza Lasky

Zobacz także:

Ubierz się jak Kate Bosworth!

27-letnia Kate Bosworth nie tylko lubi, ale i potrafi bawić się modą, co daje jej przynależność do wąskiego grona ulubienic projektantów.

Jak wyglądały gwiazdy zanim stały się sławne?

Kto by pomyślał, że tych uroczych dziewczynek wyrosną bohaterki skandali, kokainistki, gwiazdki amatorskich porno i naczelne imprezowiczki Hollywood?

Polecane wideo

Komentarze (59)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 21:21
poco wy piszecie to Papilocie????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2010 21:28
zal poco wy piszecie to '„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu. '??? to idiotyczne a blizniaczki olsen kocham
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2010 13:41
wysilil sie papilot
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2010 21:36
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2010 07:51
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie