Marieta Żukowska w świątecznej sukience popularnej marki

Aktorka jest niekwestionowaną ikoną polskiej mody.
Marieta Żukowska w świątecznej sukience popularnej marki
Fot. mat. prasowe / MODIVO
23.12.2021

Marieta Żukowska to jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jej stylizacje są szeroko komentowane w mediach i spotykają się z dużym uznaniem. Poza czerwonym dywanem, aktorka zadaje również szyku w codziennych lookach. Jej ulubioną inspiracją jest francuski szyk, wysokiej jakości materiały i ponadczasowe kroje. Aktorka zachwyciła ostatnio propozycją stylizacji na święta, którą znalazła w jednym z popularnych multibrandów. To projekt polskiej marki!

Marieta to jedna z najciekawszych polskich aktorek filmowych i serialowych, związana wcześniej z Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi. Laureatka 10 nagród teatralnych. Przełomem w jej karierze była rola Teresy Szyman w thrillerze erotycznym “Nieruchomy Poruszyciel” w reżyserii Łukasza Barczaka, gdzie zagrała u boku Andrzeja Chyry i Jana Frycza. Rola przyniosła aktorce nominację do Polskiej Nagrody Filmowej “Orła” w kategorii “Odkrycie roku”.

Marieta Żukowska jest również niekwestionowaną ikoną polskiej mody, a jej stylizacje zawsze spotykają się z wielkim uznaniem, zarówno obserwatorów na Instagramie, jak i dziennikarzy komentujących jej styl. Aktorka została laureatką plebiscytu ELLE Style Awards polskiej edycji magazynu ELLE oraz zasiada w jury konkursu Fashion Designer Awards.

Ostatnią propozycją aktorki jest biała sukienka polskiej marki Rage Age z czarnymi wykończeniami. Aktorka jest zdania, że to sprawdzony wybór na tegoroczne Święta, dzięki któremu uda nam się zachować formalny i elegancki charakter wydarzenia, ale też zachwycić po prostu byciem sobą. Sukienkę znajdziecie w polskim multibrandzie z markami luksusowymi MODIVO.

Marieta Żukowska

Marieta Żukowska

Marieta Żukowska

Mat. prasowe

Polecane wideo

„Ośmiornica” będzie najpopularniejszym cięciem na 2022 rok. Niektóre dziewczyny już się na nie decydują
„Ośmiornica” będzie najpopularniejszym cięciem na 2022 rok. Niektóre dziewczyny już się na nie decydują - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 01.04.2022 13:14
Śliczna sukienka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie