Julia Wieniawa już odpuściła kosmetyczny biznes. Wiemy, co było powodem tej decyzji

Marką Jusee zajmowała się kilkanaście miesięcy.
Julia Wieniawa już odpuściła kosmetyczny biznes. Wiemy, co było powodem tej decyzji
fot. Instagram @juliawieniawa
16.11.2021

Julia Wieniawa to zdecydowanie człowiek orkiestra. 22-latka nie tylko bowiem grywa w filmach i nagrywa piosenki, lecz także projektuje sportową odzież i inwestuje w rynek nieruchomości. Do niedawna na liście zajętości gwiazdy można było znaleźć jeszcze też zajęcia dotyczące prowadzenia marki kosmetycznej. Piszemy można było, ponieważ jak się właśnie okazuje, po ponad roku dziewczyna Nikodema Rozbickiego zakończyła podbijanie branży beauty. Dlaczego?

Przeczytaj też: Ewa Chodakowska buduje osiedle i zapowiada, że „to dopiero początek”!

Julia Wieniawa zakończyła współpracę z marką Jusee

Markę Jusse Julia wprowadziła na rynek kilkanaście miesięcy temu. Od samego początku dziewczyna była bardzo zaangażowana w projekt. Jednakże od pewnego czasu można było zauważyć, że na jej social mediach nagle zrobiło się cicho na temat tych kosmetyków. Czy Wieniawa zdecydowała się zrezygnować z tego brandu? Tak. Aktorka sprzedała swoje udziały, a powodem była odmienna wizja przyszłości firmy. Informacje te potwierdziła redakcji pudele.pl.

Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały – poinformowała Julia.

Jak twierdzi, nie żałuje tej współpracy. Jednakże w życiu zawsze kieruje się ona intuicją i gdy przestaje czuć jakiś projekt, po prostu przestaje się w niego angażować. Jednocześnie zaznaczyła, że cieszy się, że mogła stworzyć ten brand i życzy marce wszystkiego, co najlepsze.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Polecane wideo

Wszyscy polują na lakier do paznokci w tym kolorze. Liczba jego wyszukiwań wzrosła aż o 75 proc.
Wszyscy polują na lakier do paznokci w tym kolorze. Liczba jego wyszukiwań wzrosła aż o 75 proc. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie