Anna Lewandowska pokazała się w płaszczu ze znanej sieciówki

To absolutny hit jesiennego sezonu.
Anna Lewandowska pokazała się w płaszczu ze znanej sieciówki
Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba
01.10.2021

Anna Lewandowska na początku swojej medialnej kariery nie była chwalona za gust i modowe wyczucie. Jej stylizacje bowiem mocno odbiegały od najświeższych trendów i trudno było w nich szukać inspiracji. Z czasem jednak styl jednej z najpopularniejszych polskich WAGs ewoluował. I nie chodzi wyłącznie o to, że trenerka zaczęła stawiać na drogie marki, ale ewidentnie poczuła, co w modzie piszczy. Zwykłe jeansy i swetry bądź bluzy zamieniła na superstylowe projekty, którymi nie pogardziłaby żadna #fashiongirl. Zresztą wiele plotkarskich portali co chwilę zachwyca się jej outfitami.

Przeczytaj też: Anna Lewandowska szczerze o trudach macierzyństwa: „Naprawdę nie musimy być idealne”

Anna Lewandowska w czerwonym płaszczu z Mango  

Dziś garderoba Ani składa się przede wszystkim z markowych ciuchów i dodatków. O większości tych projektów, wiele z nas może tylko pomarzyć. Jeśli jednak nie wystarczy ci śledzenie looków Lewandowskiej i inspiracja nimi, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Jaką? Jeśli chcesz odtworzyć jedną z jej stylizacji, teraz zrobisz to bez większego problemu. A wszystko to za pomocą czerwonego trencza, który niedawno gwiazda pokazała na swoim Instagramie. Mowa o maxi płaszczu, który pochodzi z jesiennej kolekcji Mango.

Przeczytaj też: Czy Lewandowscy zdecydują się na trzecie dziecko? Odpowiedź Ani daje wiele do myślenia!

Co sądzisz o tym wyborze? Według nas to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zresztą tak tylko dodamy, że kolor serca w tym sezonie na swoich wybiegach lansowali między innymi Victoria Beckham czy Jil Sander.

To co, zakupy?

Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Polecane wideo

Suknie ślubne z AliExpress: Za najdroższą zapłacisz zaledwie… 600 zł
Suknie ślubne z AliExpress: Za najdroższą zapłacisz zaledwie… 600 zł - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie