Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Co jest powodem tej sytuacji?

Dziennikarka otworzyła się na ten temat przed swoimi obserwatorami.
Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Co jest powodem tej sytuacji?
Anna Wendzikowska, fot. Instagram @aniawendzikowska
27.09.2021

Anna Wendzikowska nie ma łatwego życia prywatnego. I choć dziennikarka wychowuje dwie śliczne i zdrowe córeczki, robi to na co dzień samodzielnie. Żadna z relacji, które próbowała tworzyć, nie przetrwała niestety próby czasu. Co prawda, co jakiś czas paparazzi przyłapują ją na randce z tajemniczymi nieznajomymi, ale ostatecznie 40-latka wciąż jest singielką. Gwiazda stacji TVN wspomina niekiedy na Instagramie, że czuje się samotna i pragnie miłości. Jednocześnie zaznacza też, że dziś nauczyła się to uczucie akceptować i nie szuka już na siłę towarzystwa. Polubiła bowiem swoje własne.

Przeczytaj też: Idealny apartament Anny Wendzikowskiej. Każdy chciałby tak mieszkać...

Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodzicami

Samotnego rodzicielstwa nie ułatwia jej na pewno również fakt, że nie może zbytnio liczyć na pomoc rodziców. Dlaczego? Ania wyjawiła niedawno swoim followersom, że nie utrzymuje kontaktu z matką i ojcem. I choć nie podała żadnego konkretnego powodu wprost, zdradziła również, że w domu bardzo wiele się od niej oczekiwało. Wielu internautów domyśla się, że właśnie tak twarde wychowanie może być dziś przyczyną zimnych relacji.

Cóż, szczerze mówiąc miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar – pisze Wendzikowska.

I mimo że dziennikarka nie raz wspominała, że macierzyństwo wygląda inaczej, niż sobie wyobrażała, patrząc na jej social media, trudno nie mieć wrażenia, że doskonale radzi sobie ona sama z wychowaniem 6-letniej Kornelii i 2-letniej Antosi.

Tak czy inaczej współczujemy i życzymy wiele miłości!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Polecane wideo

Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci
Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.09.2021 00:18
Bardzo duże stopy, jaki ma rozmiar buta ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie