Polska wersja „Seksu w wielkim mieście"?

Liszowska jako Carrie Bradshaw, Warszawa jako Nowy Jork i Gino Rossi jako Manolo Blahnik.
Polska wersja „Seksu w wielkim mieście"?
11.07.2008

Pomysły producentów polskich seriali nie znają granic. Polską adaptację „Niani" można zrozumieć, podobnie jak adaptowanie do naszych realiów innych amerykańskich sitcomów. Jednak koncepcja rodzimej wersji „Brzyduli Betty" wydaje się dziwna, co dopiero mówić o „Seksie w wielkim mieście"...

Na pomysł realizacji wpadł Polsat, który chce konkurować z TVN-em. W rolę Carrie Bradshaw - typowej independent women i fashion victim - ma się wcielić Joanna Liszowska, o której ciężko powiedzieć, że ma wyczucie jakiegokolwiek stylu, no, może poza bazarowym...

Telewizja Polska powinna się wziąć za realizację polskiej wersji historii sfrustrowanego gangstera z „Rodziny Soprano", a Canal + za historię o ucieczce braci z Białołęki. Potem powinna przyjść kolej na filmy. Proponujemy „Diabeł ubiera się w KDT" i „Pretty Women z salonu masażu", co wcale nie jest takie niemożliwe, skoro właśnie kręcono „Step up" w realiach znad Wisły.

Polecane wideo

Komentarze (69)
Ocena: 5 / 5
aneczka (Ocena: 5) 01.06.2023 10:44
na szczęście wreszcie mamy swój polski odpowiednik książkowy - "Seksowne dziewczyny" Sary Blińskiej ze swojskimi babkami "z jajami" :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2009 22:41
[quote="Gosc"]seks w wielkim mieście po polsku? to jakas paranoja!! może wreszcie stworzylibyśmy coś własnego, na poziomie, a my tylko kopiujemy tandetne seriale z zachodu, które oprócz głupiutkich "rad" jak upolować sobie super faceta i przeżyć megaorgazm z kasiastym biznesmenem nic nie wnoszą do życia. a jeżeli już to niech to będą aktorki na które można popatrzeć z przyjemnością, a nie takie bazarowe aktoreczki, które wypłynęły nie wiadomo kiedy i skąd.[/quote] seriale maja to do siebie, ze nie wnosza nic w zycie tylko sa rozrywka polidiotko.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2009 00:02
chciałam zauważyć że polska "Brzydula" mało przypomina amerykańską :]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2008 04:27
taaa. niby Liszowska to Sarah Jesica Parker .? nie prawda bo Sarah Jesica Parker jest o wiele lepsza ;*.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2008 19:21
nie porownojcie tej tandetnej liszowskiej do wspaniałej aktorki o cudownym guście. prosze !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie