Internautki krytykują buty Anny Lewandowskiej: „Okropne”

Nie zabrakło jednak i takich osób, które zachwycają się obuwiem trenerki.
Internautki krytykują buty Anny Lewandowskiej: „Okropne”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
22.09.2020

Dla wielu osób Anna Lewandowska stanowi wzór do naśladowania. Internautki podziwiają jej zapał do pracy, pogodę ducha i ciągłą energię. Ale nie tylko – trenerka jest dla nich również inspiracją pod względem stylu. To, w czym pokazuje się na Instagramie, zazwyczaj z miejsca staje się hitem, a najczęściej powtarzającym się pytaniem w komentarzach jest zazwyczaj: „Gdzie mogę to kupić?”.

Tym razem jednak buty, które założyła na siebie Lewandowska, spotkały się z mieszanymi reakcjami fanek. Niektóre o kaloszach na ogromnej, czerwonej podeszwie pisały: „okropne”, „koszmarne”, a nawet nazwały je „trupięgami”. Nie zabrakło jednak oczywiście i słów zachwytu, takich jak: „piękne buty!”, „mega!”, czy „super”.

Model, który wzbudził tyle emocji, pochodzi z kolekcji Bottega Veneta i kosztuje 935 euro, czyli około 4 200 zł. Jest to jeden z najmodniejszych fasonów tego sezonu, zatem Anna Lewandowska postawiła na najgorętszy trend jesieni.

A Wy co sądzicie o tym obuwiu?

bottega veneta kalosze

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE its amazing! This was the purpose of this challenge changing habits change of attitude better results body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing - you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself - it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ️ zmiana nawyków zmiana nastawienia lepsze wyniki (!) zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie - robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening ️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza!
Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza! - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 22.09.2020 17:31
Podeszwę sobie wybrała ohydną ale z czarną te buty idzie naprawdę ładnie wystylizować. Mi się podobają
odpowiedz
Joanna (Ocena: 5) 22.09.2020 10:45
Ważne że bottega veneta, bo gdyby były jenny fairy to już by ich nie założyła.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.09.2020 10:35
Obrzydliwe!!! Ohydne buciory!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2020 09:43
najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie figurena. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie